در این مقاله 3 بازی برتر هفته گذشته را معرفی می کنیم.با ما همراه باشید.

 

Mars

Mars  بازی جدید و فوق العاده زیبا با سبک اکشن و طراحی منحصر به فرد می باشد. در این بازی یک گروه داوطلب به سیاره مریخ برای ماجراجویی فرستاده شده است که شما در نقش این گروه باید به پرواز در مریخ بپردازید.شما به عنوان یک بازیکن وظیفه کنترل شخصیت ها در سیاره مریخ را بر عهده دارید و باید با لمس صفحه نمایش ان ها را از پایگاهی به پایگاه دیگر منتقل کنید.این بازی به صورت مرحله ای میباشد و بید مراحلی را پشت سر بگذارید کخ بسیار هیجان انگیز می باشد.

لینک های دنلود:

 

 

 

 Mines of Mars

 بازی پرطرفدار و بسیار زیبا در سبک بازی های اکشن و  ماجراجویی است.باید بروید در مریخ و حیات در مریخ را کشف کنید. باید دشمن های خود را شکست دهید و به سوی جلو حرکت کنید. همچنین باید از ابزار هایی که در اختیار دارید در امر شکست دشمنان استفاده کنید. Mars: Mars را می توانیم یکی از جذاب ترین بازی هایی دو بعدی بنامیم که با گیم پلی ساده خود و محیط چشم نوازش توانسته بازیکن های زیادی را معتاد خود کند.

 لینک های دنلود:

 

 

 منبع:phonearena

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی

ضمنا در صورتي كه ميخواهيد خودتان از اپ استور خريد كنيد و اپل آيدي نداريد يا براي خريد نياز به گيفت كارت داريد ميتوانيد از طريق لينك هاي زير در سايت ما اينكار را انجام دهيد.

Image 4 Image 3