• ارسال شده :
  • بازدیدها : 3835

چگونه بهترین رمز را انتخاب کنیم

برای اینکه بهترین رمز را انتخاب کنید باید یک سری اصول را رعایت کنید.

این روزها شما باید رمزهای زیادی را به خاطر داشته باشید به همین دلیل برای اینکه شما بهترین رمز را انتخاب کنید باید یک سری موارد را رعایت کنید.

 

نه سخت باشه نه آسون!

برای اینکه یک رمز خوب را انتخاب کنید باید نه خیلی سخت باشه نه خیلی آسون.سخت نباشه چون هر رمزی یک روز شاید به دردتون بخوره بنابراین زمانی یک رمز را برای یک حساب کاربری و یا ورود به سایت برای اولین بار وارد می کنید باید طبق همان اصولی باشد که همیشه در انتخاب رمز به آن ها فکر می کنید باشد البته کمی تغییر کوچک در اصول اشکال نداره به عنوان مثال اگر کلمه ای ثابت در رمزهای خود انتخاب می کنید نیازی به تغییر آن نیست و تنها کافی است تا عددی که به آن اضافه می کنید را تعییر دهید جرا که اگر شما رمزی را فراموش کرده باشید کلمه ای که همیشه به عنوان رمز خود قرار می دهید می تواند شما را در یادآوری رمز فراموش شده کمک کند.

رمز خود را شماره تلفن نزارید!

از آن جایی که بیشتر مردم در هنگام انتخاب رمز عددی را انتخاب می کنند که در شماره تلفن خودشان و یا نزدیکانشان است از این به بعد بهتر است که تنها شماره برای قرار دادن رمز استفاده نکنید چرا که در بیشتر زمان ها پیش میاد که این شماره ها عوض می شوند و یاد آوری آن ها کاری بسیار سخت است.

You Need To Visit These 20 Websites If You Want To Learn New Skills

رمز خود را به صورت یک شکل دربیارید

از آن جایی که اشکال خیلی بهتر و راحت تر در ذهن می مانند بهتر است رمز خود را در صفحه کلید به صورت شکلی مانند لوزی دربیارید تا در صورت فراموشی رمز شکل آن را به خاطر آورید.

 

بروزرسانی

آخرین تغییرات : شنبه 11 دی 1395
close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time