• ارسال شده :
  • بازدیدها : 4307

5 قدم تا رفع مشکل اینترنت وای فای

برای وصل شدن به اینترنت شما باید یا از اینترنت خط استفاده کنید و یا اینرنت خانگی.اما گاهی اوقات برخی اشکالات باعث عدم اتصال شما به اینترنت می شود در ادامه با همراه باشید.

برای اینکه مطمین شوید مشکل از کجاست روش های زیر را اجرا کنید.

1.خارج کردن گوشی از حالت پرواز

زمانی که شما گوشی را بر روی حالت پرواز فرار می دهید وای فای شما به طور خودکار خاموش می شود به همین دلیل در این مواقع یا باید کوشی را از حالت پرواز بردارید و یا اینکه دوباره اینترنت وای فای را از طریق کنترل سنتر روشن کنید.

Control Center with Wi-Fi Turned On

2.اتصال مجدد به وای فای

زمانی که رمز یک اینترنت وای فای عوض شود اینترنت وای فای گوشی قطع شده و منوی وای فای گوشی کنار نام وای فای به جای اینکه تیک خورده باشد، یک دایره در حال چرخیدن است.برای اینکه مجددا بتوانید به وای فای وصل شوید باید بر روی گزینه آبی در سمت راست کلیک کرده و Forget را بزنید تا پس از فراموشی شبکه وای فای دوباره با زدن رمز صحیح به آن متصل شوید.اما در برخی مواقع پیش میاد که در پایین نام وای فای عبارت No Internet با رنگ قرمز  ظاهر می شود که در این مواثع مشکل از مودم است و با یک بار روشن و خاموش کردن مودم درست می شود.

3.Hard reset

یک بار گوشی هارد ریست کنید.برای انجام دو دکمه Home و Power را به مدت 10 ثانیه همزمان نکه دارید.با انجام این کار آیفون تنها خاموش روشن شده و یک سری مشکلات جزیی مانند هنگ کردن برطرف می شود.

iPhone stuck at apple screen

4.گوشی را آپدیت کنید

شاید در نگاه اول شما بکویید که مشکل وصل شدن به اینترنت ربطی به آپدیت نبودن گوشی ندارد اما این موضوع را باید بدانید که زمانی که شما گوشی را به یک نسخه بدون مشکل آپدیت می کنید بسیاری از مشکلات آن از قبیل وصل نشدن به اینترنت برطرف می شود.

Update iOS wirelessly

5.Rest Network

یکی از راه هایی که به احتمال زیاد می تونه مشکل وصل شده شما به اینترنت را برطرف کنه Reset Network است.برای انجام این کار هم وارد General شوید سپس در قسمت ریست گزینه سوم را انتخاب کنید.بعد از ریست شدن رمز اینترنت های وای فای که وارد کرده بودید را باید دوباره وارد کنید.

reset iphone network settings

بروزرسانی

آخرین تغییرات : پنج شنبه 16 دی 1395
close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time