• ارسال شده :
  • بازدیدها : 6170

نتایج جالب شکست سامسونگ در نوت 7 در فروش اپل !

 

 علی رغم اینکه کاربران زیادی معنقد هستند که فروش آیفون 7 بعد از شکست سامسونگ در نوت 7 افزایش یافته است ؛تحلیلگری به نام بیکر مقاله‌ای در وال‌استریت ژورنال منتشر کرده است که نظری متفاوت نسبت به فروش این دو اسمارت فون دارد. با ما همراه باشید.

 این تحلیلگر معتقد است که فروش آیفون 7 بعد از اتفافات نوت 7 افزایش پیدا نکرده است . کمبود قابلیت ها و ویژگی های خاص در آیفون 7 باعث شد کاربران زیادی که نوت 7 داشتند به خرید آیفون 7 تمایلی نداشته باشند و باعث شد اسمارت فونی را انتخاب کنند که در رده های بالاتری از آیفون 7 قرار دارد.

سامسونگ توانسته است در طول این مدت تمام رقبای اندرویدی خود را کنار بزند و با توجه به اتفاقات اخیر نوت 7 هم هم چنان از رقابت با اپل عقب نمانده است.در هفته گذشته نتایجی از فروش محصولات سامسونگ و اپل در تعطیلات کریسمس منتشر شد.

در این آمار و ارقام ،اپل در رده اول پر فروش ترین محصولات شناخته شد و 44 درصد از این آمار فروش را به خود اختصاص داد ،اما این در حالی است که در همین مدت مشابه در سال گذشته آمار فروش آیفون 7 49 درصد از کل آمار بوده است .این آمار نشان می دهد که فروش محصولات اپل نسبت به سال گذشته کاهش پیدا کرده است ،در حالی که می توانست با شکست سامسونگ فروش بهتری را  داشته باشد.اما سامسونگ توانسته است 21 درصد آمار فروش در تعطیلات کریسمس را به خود اختصاص دهد که نسبت به سال گذشته چند درصدی رشد داشته است.

در نهایت می توان نتیجه گرفت که هر دو کمپانی بزرگ در سال 2016 با شکست هایی مواجه شده اند و انتظار می رود در سال 2017 با معرفی اسمارت فون های بهتر،وضعیت خود را بهبود ببخشند.

 

منبع:macrumors

آخرین تغییرات : شنبه 11 دی 1395
close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time