• ارسال شده :
  • بازدیدها : 3293

اضافه شدن یک ویژگی بسیار کاربردی و جدید در iOS 10.3

 

بر اساس چندین توییتی که توسط شخصی به نام Sonny Dickson، ملقب به افشا کننده اسرار محرمانه اپل، منتشر شده است، اپل اولین نسخه آزمایشی 10.3 را ماه بعد، عرضه خواهد کرد.

طبق گفته وی، زمان عرضه دقیقا دهم ژانویه است و مهم ترین تغییر ایجاد شده، اضافه شدن قابلیت کاربردی و جدیدی به نام Theater mode می باشد که در قسمت کنترل مرکزی قرار گرفته و آیکون آن شبیه به پاپ کورن است.

این حالت چه کاری را برای ما انجام می دهد؟

فرض کنید که به تئاتر، سینما و یا جایی رفته اید که سکوت مطلق باید رعایت شود و صدایی که باعث آزار بقیه شود نباید به گوش برسد.  Theater به راحتی این کار را انجام می دهد. بعد از فعال شدن، تمامی تماس ها و پیام های دریافتی مسدود شده، نور صفحه نمایش کم شده و نوتیفیکیشن ها و هشدار ها به طول کامل غیر فعال می شوند.

شما به راحتی می توانید از طریق تنظیمات، آدرس سینما، تئاتر و یا هر جایی که مد نظرتان است را مشخص کنید تا زمانی که وارد این مکان ها شدید، آیفون به طور خودکار این حالت را فعال کند. (مشخص کردن این آدرس ها از طریق تنظیماتی که اپل سال 2012 برای iOS قرار داده است، امکان پذیر است)

 اوایل این ماه بود که اپل جدیدترین نسخه سیستم عامل خود یعنی iOS 10.2 را، برای کاربران منتشر کرد. در این نسخه چند والپیپر و بیش از 70 اموجی جدید در بخش  Messagesاضافه شد.

منبع: Phonearena

آخرین تغییرات : شنبه 11 دی 1395
close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time