اخبار رویداد X019

کمپانی مایکروسافت در رویدادی تحت عنوان X019 اعلام کرد تا برخی از بازی‌های فرست‌پارتی جدیدش را معرفی و رونمایی میکند

در این مطلب نگاهی خواهیم داشت به تمام آنچه در این رویداد به نمایش در آمد

به نظر می‌رسد که آی‌پی‌های جدید استودیوهای «ابسیدین» (Obsidian) و «رر» (Rare) و تاریخ انتشار برخی عناوین دیگر در رویداد X019 رونمایی خواهد شد.«دنیل احمد» (Daniel Ahmad) در حساب توئیتر خود از معرفی آی‌پی‌های جدید استودیوی ابسیدین و رر طی رویداد X019 گفته است. علاوه بر این‌ها، به گفته‌ی او عناوین معرفی شده‌ از جمله Bleeding Edge ،Wasteland 3 و Minecraft Dungeons هم تاریخ انتشار مشخصی را دریافت خواهند کرد و همه‌ی آن‌ها قرار است در سال 2020 روانه‌ی بازار شوند.

«دنیل احمد» (Daniel Ahmad) در حساب توئیتر خود از معرفی آی‌پی‌های جدید استودیوی ابسیدین و رر طی رویداد X019 گفته است. علاوه بر این‌ها، به گفته‌ی او عناوین معرفی شده‌ از جمله Bleeding Edge ،Wasteland 3 و Minecraft Dungeons هم تاریخ انتشار مشخصی را دریافت خواهند کرد و همه‌ی آن‌ها قرار است در سال 2020 روانه‌ی بازار شوند.

این رویداد شامل تاریخ‌های انتشار مشخص برای عناوین ایکس‌باکس گیم استودیوز نظیر Bleeding Edge ،Minecraft Dungeons و Wasteland 3 خواهد شد. آی‌پی جدید از ابسیدین و رر به علاوه‌ی بسیاری چیزهای دیگر.

مانند تمامی شایعات به این شایعه هم نمی‌توان کاملاً اطمینان کرد و باید منتظر ماند و دید که در آخر چه اتفاقی خواهد افتاد، ولی نام دنیل احمد را بارها در گزارشات و شایعاتی شنیده‌ایم که نهایتاً درست از آب درآمده‌اند

 

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time