با قابلیت های جدید گوگل مپس آشنا شوید

داشتن یک اپلیکیشن مسیر یابی بروی گوشی هوشمند امروزه به یک امر ضروری تبدیل شده است . در طول سال های اخیر اپلیکیشن های مختلفی معرفی شده است اما از بین تمام اپ های امروزی ، گوگل مپس برای مسیربابی بسیار قدرتمند عمل کرده است و از دیگر رقبای خود پیشی گرفته است.

در همین راستا گوگل مپس به منظور بهبود عملکرد خود مرتبا آپدیت های جدیدی را ارائه میکند. در آپدیت جدید گوگل مپس شاهد تغییرات کوچکی هستیم اما همین تغییرات در بسیاری از موقعیت ها می تواند به شما کمک کند.در حال حاضر حدود 10 میلیون کاربر از این اپلیکیشن مسیریاب استفاده می کنند.

در آپدیت جدید این امکان فراهم شده است که کاربران می توانند جرئیات مربوط به مکان های مختلف را که مثلا مجهز به آسانسور یا پله برقی هستند را ثبت کنند که این مورد میتواند برای افراد ناتوان و یا ویلچر نشین مفید باشد.

فرآیند کار بدین صورت است که با مراجعه به بخش Your contributions گوگل مپس و سپس انتخاب گزینه Uncover missing info، می توانید در تکمیل اطلاعات ناقص مکان های دور و اطراف تان نقشی مفید ایفا کنید.بدین صورت که مثلا وجود مسیر ویژه برای ویلچر، صندلی برای نشستن یا دسترسی به آسانسور را در گوگل مپس ثبت و به اطلاع تمام کاربران اپلیکیشن برسانید.

قابلیت بعدی که در گوگل مپس اضافه شده است ،قابلیتی با نام Local Guide میباشد که راهنماهای محلی با استفاده از این قابلیت میتوانند نقاط مورد نظرشان را در گوگل مپس مشخص کنند و به آن تصوصر های جدید اضافه کنند.

اما در نسخه جدید گوگل مپس قابلیت های دیگری هم مشاهده می شود، از جمله گزینه های تازه ای برای 3D Touch تا بتوانید با اعمال اندکی فشار روی آیکن اپلیکیشن به دنبال رستوران ها و جاهای دیگر روی نقشه بگردید.اما دو قابلیت اخر فعلا برای کاربران اپلی ارائه شده است.

برای استفاده از قابلیت های گفته شده کافی است به آخرین نسخه گوگل مپس آپدیت کنید.

 
منبع :phonearena
 
 

1 نظر

 • MehDi
  MehDi شنبه, 17 تیر 1396 11:11 گزارش

  با سلام
  بابت اطلاعات خوبمون خیلی سپاسگزارم.
  یه سوال در گذاشتن تصاویر 3 بعدی در گوگل مپ داشتم.
  آیا دوربین مخصوصی میخواد و یا برنامه ی خاصی داره ؟

  پیوند نظر

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time