معرفی اپ دسکتاپ جدید گوگل؛برای افزایش حافظه بیشتر

Google Photos یکی از بهترین سرویسهای آنلاین گوگل است. تا دیروز این امکان تنها برای گوشی ها بود اما امروز،برای افرادی که دارای کامپیوتر ویندوزی و یا مک هستند Google Photosهم امده است.همراه ما باشید با نحوه کار و اطلاعات بیشتر در رابطه با گوگل photos.

گوگل photosسرویس رایگان اشتراک گذاری عکس شرکت گوگل است. شما می توانید هر عکس یا ویدئو را از تلفن خود در سرورهای آنلاین گوگل ذخیره کنید و از هر جای دیگری با اتصال به اینترنت به آنها دسترسی پیدا کنید. این یک راه عالی است برای نگه داشتن عکس ها در جایی که آنها از بین نمی روند و یا حذف نمی شوند.

یک اپلیکیشن دسکتاپ جدید ازGoogle ازعکسهای شما بدون هیچ زحمتی در درایو خود بک آپ می گیرد.تنها کافی است برنامه را نصب کنید، با حسابGoogle خود وارد شوید وبگویید به برنامه که عکس های شما در کجا قرار دارد و کجا می تواند عکس ها را پیدا کند و تمام. این یک جایگزین فوق العاده برای افرادی است که فقط از برنامهGoogle Drive برای تهیه نسخه پشتیبان و بک آپ ازعکس ها استفاده می کنند.

شما همچنین می توانید از برنامه برای همگام سازی کامل دو طرفه باGoogle Drive استفاده کنید، بنابراین جایگزینی مناسب برای برنامه دسک تاپDriveاست. این نیز عالی است، به این جهت می توان google driveرا جایگزین گوگل photos  کرد که driveدر مک عملکرد و کارایی خوبی را نشان نداده است.

این ذخیره سازی در فضای ابری google photosاین امکان را هم می دهد که اگر از کمبود فضا در کامپیوتر و لپ تاپ خود رنج می برید با این روش می توانید فضای بیشتری را در لپ تاپ خود ازاد کنید.

لینک دانلود

منبع: androidcentral

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time