بروز اَپ : معرفی 3 ادیتور برترِ تصاویر در اَپ استور

امروز قصد داریم در بروز اَپ به شما قدرتمند ترین و برترین اپلیکیشن های ادیت تصاویر در اپ استور اپل را معرفی کنیم. با ما همراه باشید.

1. Adobe Photoshop Express

اپلیکیشن Photoshop همیشه جز قوی ترین نرم افزار های ادیت تصاویر در تمامی سیستم عاملها بوده است بطوری که توانسته در اپ استور امتیاز 4.5 از 5 را بدست آورد. به شما پیشنهاد میکنیم اگر به دنبال یک اپلیکیشن خوب و حرفه ای برای Photo Edit هستید این نرم افزار را به صورت رایگان از اپ استور و گوگل پلی تهیه نمایید. 

2.PicsArt Photo Studio

بیش از 400 میلیون بار نصب شدن ، بیش از 500 افکت ، 1 میلیون استیکر ، قابلیت کالج و کنار هم قرار دادن تصاویر و بسیاری از قابلیت های دیگر ، اپلیکیشن PicsArt Photo Studio به دومین اپلیکیشن برتر ادیت عکس در اپ استور تبدیل کرده است. شما با نصب این اپلیکیشن از نصب کردن چندین اپلیکیشن جدا از هم بی نیاز خواهید شد. پس به اپ استور یا گوگل پلی بروید و به صورت رایگان این اپ فوق العاده را نصب کنید.

3.Photo Editor by Aviary

این اپلیکیشن از نظر روزنامه نیویورک تایمز جز یکی از 10 نرم افزاری است که باید روی ای او اس 7 (قدیمی) نصب شود، به همین دلیل است که سومین اپلیکیشن برتر ادیت عکس در اپ استور شده است. شما میتوانید این نرم افزار را به صورت رایگان از اپ استور و گوگل پلی دریافت کنید. 

منبع : بروزرسانی

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time