بروزاَپ : معرفی 3 اپلیکیشن برتر بدنسازی

امروز در بخش معرفی اپلیکیشن بروزرسانی برترین اپ های بدنسازی در باشگاه و خانه را معرفی کنیم. با ما همراه باشید. 

1. Nike+ Training Club

کمپانی نام آشنای نایک که تمام فعالیتش در حوزه ی ورزش است یک اپلیکیشن فوق العاده برای بدنسازی در خانه و باشگاه به صورت هوازی و قدرتی طراحی کرده است و به شکل "کاملاََ رایگان" در اختیار همگان قرار داده است. از امکانات جدید این اپ میتوان به اضافه شدن ورزش یوگا به سایر امکانات نام برد. شما این اپلیکیشن را میتوانید به صورت رایگان از اپ استور و گوگل پلی تهیه کنید.

2. Fitness Buddy

" یک اپلیکیشن کامل برای ساختن بدنی کامل ! " شعار اپِ Fitness Buddy که یکی از کامل ترین نرم افزار های حال حاضر برای ساختن بالا بردن آمادگی جسمانی و بدنسازیست. درکنار هزاران تمرین برای بخش های مختلف بدن در این اپ ، برایتان بیش از 50 برنامه غذایی و رژیمی به همراه مجله های روز بدنسازی قرار داده شده است. این اپ را میتوانید به صورت "رایگان" همراه با پرداخت درون برنامه ای از اپ استور و گوگل پلی دانلود کنید. 

3.Sworkit

این اپ بیشتر برای طرفداران بدنسازی در خانه است. اگر شما هیچ دمبل یا وزنه ای برای تمرین ندارید بهتر است از Sworkit استفاده کنید. این اپ با بخش هایی مانند حرکات کششی ، یوگا ، قدرتی و ... تمرین هایی مفید برای افزایش آمادگی جسمانی به شما میدهد. شما میتوانید این اپ را رایگان از اپ استور و گوگل پلی دانلود کنید.

منبع : بروزرسانی

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time