آمار و ارقام عجیب از تعداد کاربران تلگرام

تلگرام پیام رسان محبوب کاربران زیادی است که این شرکت به تازگی آمار جدیدی از تعداد کاربرانش منتشر کرده است که این آمار در جایگاه خود قابل توجه است.

تلگرام در سال ۲۰۱۳ تاسیس شده است و در بازه زمانی کوتاهی از تمام رقبای خود سبقت گرفته است .به ادعای مدیر این پیام‌رسان، حتی یک بایت از اطلاعات کاربران در اختیار هیچکس قرار نگرفته است. رمز‌گذاری End-to-end مکالمات نیز یکی از مشخصه‌های اصلی تلگرام است که خبر از امنیت بالای آن می‌دهد.

طبق آخرین آمار موجود، تلگرام تنها ۴۰ میلیون کاربر در ایران دارد و محبوب‌ترین سرویس پیام‌رسان کشور به شمار می‌رود. چندی پیش تلگرام اعلام کرد که تعداد کاربران فعال این پیام رسان از مرز ۲۰۰ میلیون کاربر گذشته است.به ادعای بلاگ رسمی تلگرام، تنها در هفته گذشته، روزانه بیش از ۷۰۰ هزار کاربر جدید به استفاده از این پیام‌رسان روی آورده‌اند که بدین ترتیب، رشد سالیانه‌ی تعداد کاربران تلگرام از ۷۰ درصد عبور کرده است

یکی از عوامل موفقیت تلگرام رابط کاربری بسیار ساده و کاربردی می باشد که در اختیار کاربران خود قرار داده است که به راحتی می توانند اطلاعات و فایل های خود را برای دیگران ارسال کنند.

نکته قابل توجه دیگر در مورد تلگرام عدم درآمد زدایی آن از این شبکه اجتماعی می باشد. طبق گفته این کمپانی در طول این ۵ سال تا به امروز درآمدی کسب نکرده است.

 

1 نظر

  • M
    M پنج شنبه, 18 بهمن 1397 17:37 گزارش

    اهااا تو پنج سال هیچ درامدی نداشته یعنی عاشقه ما شده داره مفتی میلیاردها بلکه تریلیون ها دلار خرج میکنه؟؟یا قضیه ی چی دیگس؟

    پیوند نظر

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time