امکان ویدیو چت با ایموجی های واقعیت مجازی

بزودی قرار است شرکت سامسونگ امکان ویدیو چت با استفاده از ایموجی های واقعیت مجازی را راه اندازی کند.

 

همانطور که میدانید شرکت سامسونگ با رونمایی از گوشی های گلکسی S9 و S9+ قابلیت استفاده از ایموجی های واقعیت مجازی را معرفی نمود که این قابلیت مورد استقبال تعداد زیادی از کاربران قرار گرفت.

اما گزارشات نشان می دهد در آینده ای نه چندان دور سامسونگ قرار است اپلیکیشنی را تولید کند که امکان ویدیو چت با استفاده از ایموجی های واقعیت مجازی را برای کاربران فراهم می کند و همانطور که میدانید برای برقراری تماس ویدیویی به پهنای باند زیادی جهت دریافت و ارسال تصویر شفاف مورد نیاز است و شاید همین قابلیت باعث شود مشکلات پهنای باند پایین در تماس های ویدیویی حل بشود.

البته باید ذکر کرد در گذشته سامسونگ پیش بینی کرده بود که در آینده برقراری تماس ویدیویی با پهنای باند پایین مشکل ساز خواهد شد و به همین علت تصمیم دارد اپلیکیشنی را طراحی کند که کاربران به راحتی و بدون مشکل در سرعت آپلود ویدیو ها بتوانند با استفاده از ایموجی های واقعیت مجازی با یکدیگر تماس ویدیویی برقرار کنند.

 

همچنین سیستم های ارتباطی موجود برای برقراری تماس ویدیویی نیازمند پهنای باند بالا می باشند و در بعضی از اوقات باعث ایجاد تاخیر در مکالمات می شوند زیرا در این مکالمات تصویر باید در زمان بسیار کوتاهی تولید و فشرده شود و سپس به دستگاه دیگری ارسال شود و یکی دیگر از مشکلات سیستم های ارتباطی موجود این است که به دلیل اینکه بطور معمول دوربین در بالای صفحه نمایش گوشی قرار گرفته است ایجاد ارتباط چشمی کاربر را در حین تماس ویدیویی سخت تر می کند.

 

براین اساس کاربران می توانند با استفاده از ایموجی های واقعیت مجازی یک آواتار بر اساس عکس های خودشان بسازند و پس از ساخته شدن آواتار مورد نظر می توانند تصویر یا گیفی از آن را برای کاربران دیگر ارسال نمایند.

در انتها باید ذکر کرد هنوز امکان استفاده از این قابلیت وجود ندارد اما اگر این امکان فراهم شود مشکلات پهنای باند و ارتباط چشمی در تماس های ویدیویی حل خواهد شد.

 

 

 

منبع: digitaltrends

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time