قابلیت جدید جیمیل

به تازگی قابلیت Snooze به جیمیل اضافه شد.

 

براساس اطلاعات دریافتی جیمیل آپدیتی را به تازگی منتشر کرده است که قابلیت جدیدی برای نسخه اندروید این اپلیکیشن به همراه داشته است.

این قابلیت جدید که به تازگی در نسخه اندروید جیمیل افزوده شده است  Snooze نام دارد ، که با استفاده از این قابلیت کاربر می تواند برای هر ایمیلی که در نظر دارد یادآوری بگذارد و در زمان دیگری آن را بخواند.

برای استفاده از این قابلیت کاربران می توانند ایمیل خود را باز کنند و در قسمت بالای صفحه سمت چپ سه نقطه وجود دارد روی آن کلیک کنند و گزینه Snooze را انتخاب کنند.

سپس بعد از انتخاب گزینه Snooze گزینه های زیر برای کاربر نمایش داده می شود:

فردا (Tomorrow) ، آخر امروز (Later Today)  ، هفته بعد (Next Week) ، آخر هفته بعد (Next Weekend) ، روزی نامعلوم (Someday) تاریخ و ساعت دلخواه (Pick Date & Time).

بعد از انتخاب یکی از گزینه های بالا، ایمیل مورد نظر از صندوق پیام شما پنهان می شود و به بخش Snooze منتقل می شود.

 

 

 

و بر اساس گزینه ای که کاربر انتخاب کرده است اگر زمان تعیین شده فرا برسد، نوتیفیکیشنی برای کاربر جهت یادآوری که ایمیل را بخواند ارسال می شود.

اما در بین گزینه های زمانی ارائه شده در جیمیل، اگر کاربر گزینه روز نامشخص را انتخاب نماید یادآوری به او نخواهد شد و اگر میخواهد در زمانی دلخواه ایمیل مورد نظر را بخواند باید به بخش Snooze برود و آن ایمیل را بخواند.

در انتها باید گفت قابلیت Snooze تاکنون فقط برای سیستم عامل اندروید منتشر شده است و احتمال دارد در آینده ای نه چندان دور برای سیستم عامل های دیگر هم منتشر شود.

 

 

 

منبع: gsmarena

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time