قابلیت جدید اینستاگرام

اینستاگرام به تازگی آزمایش قابلیت پرداخت درون برنامه ای را آغاز نموده است.

 

همانطور که میدانید امروزه اینستاگرام به عنوان یک شبکه اجتماعی محبوب بین افراد شناخته می شود و با گذشت زمان به تعداد کاربرانش افزوده می شود و همچنین این اپلیکیشن به مرور زمان قابلیت های متفاوتی را اضافه کرده است.

اما طبق اطلاعات دریافتی به تازگی این اپلیکیشن قابلیت پرداخت درون برنامه ای را اضافه کرده است که با استفاده از این قابلیت کاربران می توانند اطلاعات کارت بانکی خود را به اینستاگرام اضافه نمایند و سپس کاربران قادر خواهند بود محتواهایی که در این اپلیکیشن پولی هستند را با استفاده از کارت بانکی خود خریداری نمایند.

اما طبق گزارشات هنوز محتواهای زیادی برای خریداری موجود نیستند و فقط در ارتباط با بعضی از اپلیکیشن ها میتوانند از این قابلیت بهره مند شوند.

به طور مثال میتوان به نرم افزار رزرو غذا Resy اشاره نمود که با اپلیکیشن اینستاگرام در ارتباط است و کاربران میتوانند از طریق این شبکه اجتماعی میز و غذای مورد علاقه خودشان را در رستوران دلخواه خود رزرو نمایند.

طبق گزارشات اینستاگرام در ماه مارس سال 2017 خبری از ارائه قابلیت رزرو برای حساب های تجاری را منتشر کرده بود که به تازگی آن را ارائه نموده است.

همچنین اینستاگرام اعلام نمود در حال حاضر کاربران فقط تعداد محدودی از سرویس های موجود را می توانند رزرو کنند.

در انتها باید گفت این قابلیت در حال حاضر در مرحله آزمایشی میباشد.

 

 

 

منبع: theverge

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time