قابلیت Mute به اینستاگرام اضافه خواهد شد

به تازگی اینستاگرام قابلیت جدیدی را به این برنامه اضافه کرده است که به موجب آن شما میتوانید پست های هر فردی از فالور ها را در فید خبری خود مخفی کنید. 

در آخرین بروزرسانی های اینستاگرام این اپلیکیشن به دکمه muteمجهز شده است که به واسطه آن میتوانیدپست های اشخاصی که تمایل ندارید را مخفی کنید البته این قابلیت محدود به پست ها نشده و شما میتوانید حتی استوری های این اشخاص را مخفی کنید تا در فید خبری خود آن را مشاهده نکنید.

به گفته اینستاگرام این قابلیت را بسیاری از کاربران از ما درخواست میکردند که به اپلیکیشن اضافه کنیم که حالا در بروزرسانی جدید این قابلیت را گنجانده ایم؛ طبق اعلام اینستاگرام این بروزرسانی تا پایان هفته برای سیستم عامل های اندروید و آی او اس منتشر خواهد شد و کاربران میتوانند با مراجعه به فروشگاه های نرم افزاری رسمی این دو سیستم عامل اپلیکیشن خود را بروزرسانی نمایند.

گفتنی است با استفاده از این قابلیت شما فرد مورد نظر را همچنان جز فالور های خود خواهید داشت و تنها با Muteکردن پروفایلش پست های آن پیج را در فید خبری خود مشاهده نخواهید کرد البته لازم به ذکر است  پس از دریافت این  بروزرسانی ممکن است این قابلیت برای اکانت شما فعال نباشد و فعال شدن آن احتمالا با تاخیرانجام شود.

نظر شما درباره این قابلیت چیست ؟

 

منبع:TheVerge

1 نظر

  • حمید
    حمید چهارشنبه, 02 خرداد 1397 10:58 گزارش

    به نظرم عالیه
    خودم بارها از اینستاگرام درخواست کرده بودم

    پیوند نظر

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time