نسخه 4.8.9 تلگرام همراه با قابلیتی ویژه منتشر شد

سرانجام امشب تلگرام نسخه 4.8.9 خود را با قابلیتی بسیار کاربردی که کاربران زیادی انتظارش را میکشیدند معرفی کرد در ادامه با ما همراه باشید.

در این نسخه تلگرام ویژگی های کاربردی چندان زیادی را به این اپلیکیشن اضافه نکرده است اما با توجه به مسدود شدن این اپلیکیشن در برخی کشورها پاول دورف این نسخه را با قابلیتی جدید همراه کرده است که کاربران بتوانند این محدودیت ها را مرتفع کننددر این نسخه تلگرام مجهز به قابلیتMTPoroTo proxy  شده است که درگاهی امن برای کاربرانی خواهد بود که این اپلیکیشن در کشورشان با محدودیت هایی مواجه است.

در کنار اضافه شدن قابلیت مذکورتلگرام برخی تغییرات دیگر نیز در این اپلیکیشن اعمال کرده است اولین تغییر برای کاربران کشور های اروپایی است، اکنون استفاده از تلگرام در این کشور ها با محدودیت سنی مواجه شده است و تنها کسانی که سنشان حداقل 16 سال باشد میتوانند از این اپلیکیشن استفاده کنند.

قابلیت دیگری که در این نسخه و در بخش Privacy & Securityاضافه شده است مربوط به مخاطبین سینک شده میباشد که شما حالا از این بخش به راحتی میتوانید مخاطبین همگام شده خود را پاک کرده و یا اجازه ندهید دیگر مخاطبینی با سرور های تلگرام همگام شود.

و قابلیت آخری که این نسخه به خود دیده است در سکرت چت ها میباشد که اگر کاربر اقدام به ارسال لینک در این بخش نماید پیش نمایش لینک ارسالی نمایش داده نخواهد شد.

نکته در حال حاضر این نسخه جدید برای سیستم عامل اندروید منتشر شده است و انتظار داریم بزودی کاربران نسخهiOSاین برنامه نیز بروزرسانی جدید را دریافت کند !

 

منبع:بروزرسانی

1 نظر

  • mohamad
    mohamad دوشنبه, 07 خرداد 1397 13:01 گزارش

    من از گوگل پلی گرفتم و با mtproxy به راحتی و با سرعت بالا کانکت شدم ایول

    پیوند نظر

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time