اینستاگرام از قابلیت IGTV رونمایی کرد

اینستاگرام امکان انتشار ویدیو های طولانی را برای کاربرانش فراهم کرد.

 

همانطور که میدانید مدتی پیش خبر هایی مبنی بر اضافه شدن قابلیت جدیدی به اینستاگرام در فضای مجازی منتشر شد، که این قابلیت جدید به کاربران این امکان را می دهد که ویدیو های طولانی را تا سقف یک ساعت بتوانند در اینستاگرام منتشر کنند، این قابلیت که IGTV نام دارد دیشب از سوی اینستاگرام رونمایی شد.

خبرها نشان میدهد مدیران اینستاگرام هفته گذشته مشغول مذاکره با تولیدکنندگان محتوای آنلاین بوده‌اند تا آنها را برای ساخت و انتشار ویدیوهای طولانی روی این پلتفرم جدید تشویق کنند.

طبق گزارشات دریافتی ویدیو های IGTV باید بین 15 ثانیه تا 60 ثانیه باشند و همه آنها در کادر عمودی آپلود شوند و همچنین نسبت تصویر در این ویدیو ها 9:16 است و اینستاگرام از ویدیوهای با حداکثر رزولوشن 4K پشتیبانی می کند و در نهایت کاربران میتوانند ویدیوهایی با حجم 3.6 گیگابایت را آپلود کنند.

همچنین گفته شده است سازندگان محتوا در ویدیوهای IGT میتوانند لینک سایت های دیگری را هم بدهند تا بتوانند از این قابلیت در تبلیغات نیز استفاده کنند و به نظر می رسد این قابلیت رقیبی برای یوتیوب باشد.

بر اساس آماری که اینستاگرام منتشر کرده است این شبکه اجتماعی تا سپتامبر 2017 بیش از 800 میلیون کاربر داشته است و با رونمایی قابلیت IGTV تعداد کاربران از یک میلیارد نفر فراتر رفته است.

در انتها باید گفت درحال حاضر دسترسی به این قابلیت جدید برای همه کاربران ممکن نیست و به زودی برای همه کاربران امکان پذیر میشود.

 

 

 

منبع: techcrunch

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time