قابلیت پرسش و پاسخ به اینستاگرام اضافه شد

پس از آنکه اینستاگرام قابلیت IGTVرا برای کاربرانش فعال کرد حال این اپلکیشن قابلیت جدیدی را در بخش استوری معرفی کرده است.

قابلیت نظرسنجی مدتی است که در استوری اینستاگرام توسط کاربران استفاده میشود و مورد استقبال نیز واقع شده است حال اینستاگرام در تازه ترین بروزرسانی خود قابلیت پرسش و پاسخ در استوری را برای کاربران خود معرفی کرده است به واسه این قابلیت میتوانید از فالور های خود سوال پرسیده ومنتظر پاسخ آنها بمانید.گفتنی است پاسخ هایی که از طریق استوری برای شما ارسال میشود را میتوانید در بخش بازدید استوری به طور کامل مشاهده کنید،برای استفاده از این قابلیتکافیست روی استیکرها کلیک کرده و سپس آیکون Questionsرا انتخاب کنید حال متن سوالی که میخواهید از فالور های خود بپرسید را تایپ کنید.

علاوه بر این اینستاگرام قابلیتی را در نظر گرفه است تا کاربران بتوانند پاسخ های دریافت شده را با حفظ حریم شخصی بازنشر کنند، لازم به ذکر است در هنگام بازنشر جواب‌ها عکس و نام کاربری فالوورها پنهان باقی خواهد ماند.

در نهایت قابلیت مذکور هم اکنون برای کاربران دو سیستم عامل اندروید و آی او اس در دسترس است و کاربران تنها کافی است با مراجعه به فروشگاه های نرم افزاری رسمی اندروید وآی او اس نسخه جدید را دریافت کنند البته ممکن است پس از دریافت بروزرسانی جدید چند ساعتی تا فعال شدن قابلیت مذکور صبر کنید.

 

منبع:Mashable

1 نظر

 • Ygnv
  Ygnv یکشنبه, 08 مهر 1397 00:25 گزارش

  سلام و خسته نباشید.
  می‌خواستم بپرسم که من دوتا اکانت اینستاگرام دارم، تو یکیش این قابلیت فعال شده تو اون یکی نه!
  شما می‌دونید مشکلش چیه و چرا اینطوره؟!!

  پیوند نظر

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time