قابلیت جدید اینستاگرام برای اکانت های عمومی

به تازگی امکان حذف فالوئرها برای اکانت های عمومی فراهم شده است.

 

امروزه اینستاگرام یکی از محبوب ترین شبکه های اجتماعی محسوب می شود و روزانه تعداد زیادی عکس و ویدیو در این شبکه منتشر می شود همچنین در این شبکه اجتماعی اکانت ها به دو صورت عمومی و خصوصی میباشند.

همانطور که میدانید اگر اکانت شما در حالت عمومی باشد همه افرادی که در اینستاگرام عضو هستند امکان مشاهده عکس ها و ویدیوهای صفحه شما را دارند و اگر بخواهید کسی به صفحه شما دسترسی نداشته باشد می توانید شخص مورد نظر را بلاک کنید که البته در این صورت فردی را که بلاک کرده اید می تواند از طریق صفحه دیگری ، به مطالب صفحه شما دسترسی داشته باشد.

اما به تازگی اینستاگرام قابلیت جدیدی را برای اکانت عمومی افزوده است که با استفاده از آن می توان فالوئرهای مورد نظر را حذف نمود که با این کار دیگر شخص مورد نمی تواند به صفحه شما دسترسی داشته باشد، البته که این قابلیت مدتی است که برای اکانت های خصوصی فعال شده است اما به تازگی اینستاگرام تصمیم گرفته است این امکان را برای اکانت های عمومی هم فراهم کند.

 

 

این قابلیت جدید در حال حاضر تنها برای چندین اکانت عمومی به صورت آزمایشی فعال شده است و قرار است به تدریج برای همه اکانت های عمومی فعال شود.

همچنین اینستاگرام اعلام کرده است زمانی که شما فردی را از لیست فالوئرهای خود حذف می کنید در این خصوص نوتیفیکیشنی برای او ارسال نمی شود و متوجه این اقدام شما نمی شود.

 

 

 

منبع: theverge

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time