نسخه 4.9 تلگرام منتشر شد

دقایقی پیش پیام رسان تلگرام نسخه جدید خود را با ویژگی هایی که به نظر می رسد بستری برای اجرای بلاک چین در این اپلیکیشن است منتشر کرد.

تلگرام در این بروزرسانی جدید که نسخه این اپلیکیشن را به 4.9 ارتقا داده است ویژگی جدیدی به نام پاسپورت را قرار داده، توسط این ویژگی میتوانید از اطلاعات هویتی خود را در اپلیکیشن ذخیره کنید در حقیقت پاسپورت تلگرام یک روش اعتباردهى واحد براى خدماتى است كه به تشخيص هويت شخصى نياز دارند.

در این نسخه تلگرام به طور سراسری رمزگذاری شده و شما میتوانید با خیال راحت داده های هویتی خود را درفضای ابری پاسپورت ذخیره کنید همچنین اپلیکیشن تلگرام در نسخه 4.9 قادر خواهد بود داده های ذخیره شده در پاسپورت را با خدماتی كه به شناسنامه فيزيكى (مدارک شناسایی واقعی) نياز دارند (فعالیت‌های تجاری, ICOو ...)، به اشتراک بگذارد.

برای استفاده از قابلیت پاسپورت میتوانید به وبسایت زیر که در حقیقت یک نمونه واقعی اولین سیستم پرداخت مجازی که با آن پاسپورت تلگرام همگام‌سازی شده مراجعه کنید.

http://www.ePayments.com/tg

لازم به ذکر است هم اکنون بروزرسانی نسخه 4.9 پیام رسان تلگرام برای دو سیستم عامل اندروید و آی او اس در فروشگاه های پلی استور و اپ استور وجود دارد و با مراجعه به این فروشگاه ها قادر خواهید بود اپلیکیشن خود را بروزرسانی کنید.

 

منبع:بروزرسانی

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time