اینستاگرام رسما قابلیت جذاب Activity را معرفی کرد

شبکه اجتماعی اینستاگرام که مالک آن شرکت فیسبوک است به تازگی قابلیت جدیدی برای آن دسته از کسانی که عادت به استفاده زیاد از این شبکه اجتماعی دارند را معرفی کرده است.

این قابلیت جدید که Activityنام دارد میزان استفاده کاربر از این شبکه اجتماعی را به طور دقیق نشان داده وبررسی میکند کاربرحتی میتواند برای استفاده خود از این اپلیکیشن محدودیت تعیین کند تا کمتر از این برنامه استفاده کنند و بتوانند مدیریتی درست بر میزان استفاده از اینستاگرام خود داشته باشند.

این ویژگی علاوه بر اینستاگرام در اپلیکیشن فیسبوک نیز قرار داده شده است تا کاربران بتوانند مدیریتی درست در استفاده از اپلیکیشن مذکور داشته باشند.با این حال این ویژگی که به تازگی معرفی شده در بروزرسانی هفته آینده اینستاگرام و فیسبوک قرار داده خواهد شد.

نکته جالب در مورد این  قابلیت این است درصورتی که شما گزینه محدودیت را فعال کنید پس از پایان زمان اعلام شده توسط شما پیغامی مبنی بر تمام شدن زمان استفاده از اپلیکیشن برای شما نشان داده خواهد شد که به شما توصیه میکند از برنامه استفاده نکنید همچنین می توانید در تنظیمات این قابلیت گزینه محدود کردن ارسال نوتیفیکیشن هارا نیز فعال کنید تا در صورت تغییری جدید در اکانت اینستاگرام خود به صورت نوتیفیکیشن هیچ پیغامی در راستا مدیریت استفاده از این اپلیکیشن دریافت نکنید.

در نهایت طبق اعلام رسمی اینستاگرام این قابلیت در بروزرسانی هفته آینده برای دو سیستم عامل اندروید و آی او اس منتشر می شود.

 

منبع:TheVerge

 

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time