نسخه 4.9.1 تلگرام با ویژگی های جدیدی منتشر شد

دقایقی پیش اپلیکیشن پیام رسان محبوب تلگرام بروزرسانی جدیدی برای کاربران خود منتشر کرده که به موجب آن قابلیت های تازه ای به این برنامه اضافه شده است.

در نسخه 4.9.1  پیام رسان تلگرام که لحظاتی پیش برای کاربران منتشر شد، ویژگی های بسیار جدیدی قرار داده شده است از جمله ویژگی های این نسخه میتوان به موارد زیر اشاره کرد.

در این نسخه قادر خواهید بود یک  نسخه پشتیبان از اکانت خود تهیه کنید این قابلیت که از جمله قابلیت هایی است که کاربران بی شماری انتظار داشتند به این برنامه اضافه شود گفتنی است این ویژگی مدتی پیش برای برخی از کاربران فعال شده بود که در این بروزرسانی به طور کامل برای تمامی کاربران فعال شده جهت دریافت تهیه نسخه پشتیبان از چت ها و یا فایل های خود کافی است با مراجعه به تنظیمات و سپس بخشExport Telegram data، از چت‌های خود به طور کامل پشتیبان‌گیی کنید.

لازم به ذکر است فایل بک آپ تهیه شده می‌تواند شامل تمام یا بخشی از چت‌ها و کانال‌ها، و محتوای داخل آن از جمله متن، عکس و دیگر فایل‌های موجود باشد که طبیعتا در صورت انتخاب ویدیو یا موزیک‌ها، حجم فایل پشتیبان نیز افزایش خواهد یافت. در نهایت نیز فایل خروجی و متن پیام‌ها، به صورت یک صفحه‌یHtml دراختیارتان قرار خواهد گرفت.

با استفاده از این قابلیت علاوه بر امکان تهیه نسخه پشتیبان از چت های خود میتوانید گفتگوهای خود با یک شخص خاص را به طور کامل خروجی گرفته و ذخیره کنید.همچنین در این نسخه قسمت جدیدی به نام "استثناها" در تنظيمات اعلان‌ها  وجود دارد كه  به واسطه آن میتوانید تمامى چت‌های با اعلان سفارشى را فهرست مى‌كند.

نکته در حال حاضر قابلیت مذکور تنها در نسخه دسکتاپ تلگرام در دسترس است چنانچه قصد تهیه بک آپ دارید باید از اخرین نسخه تلگرام دسکتاپ استفاده کنید.

 

منبع:بروزرسانی

 

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time