ویژگی جدید واتساپ در نسخه iOS

به تازگی ویژگی پیش نمایش پیام ها در نسخه جدید واتساپ برای سیستم عامل iOS افزوده شد.

 

اپلیکیشن واتساپ که امروزه یکی از پرمخاطب ترین پیام رسان ها به شمار می آید به تازگی نسخه جدیدی را برای سیستم عامل iOS منتشر کرده است که در این نسخه قابلیت کاربردی را برای کاربران iOS ارائه داده است.

به کمک این قابلیت، کاربر دیگر نیازی نیست برای مشاهده فایل به داخل اپلیکیشن برود چرا که زمانی که کاربر پیامی را دریافت می کند نوتیفیکیشنی برای او ارسال می شود که با استفاده از این قابلیت جدید کاربران قادرند پیش نمایشی از محتوا پیام ارسال شده را در نوتیفیکیشن پیام مشاهده کنند.

برای مشاهده پیش نمایش فایل ارسال شده کافیست کاربران با استفاده از 3D Touch انگشت خود را روی نوتیفیکیشن دریافتی نگه دارند تا پیش نمایشی از فایل ارسال شده را مشاهده کنند. و اگر گوشی کاربری قابلیت 3D Touch نداشته می باشد می تواند با لمس نوتیفیکیشن به سمت چپ و با کلیک بر روی گزینه View پیش نمایش فایل ارسالی را مشاهده نمایند.

اما ویژگی دیگری هم در نسخه جدید واتساپ افزوده شده است که به کاربران این امکان را می دهد که از طریق نوتیفیکیشن بتوانند گیف ها را دانلود کنند.

در انتها باید گفت ویژگی پیش نمایش فایل ها برای تمام کاربران فعال نشده است و واتساپ اعلام نموده است بزودی با ارائه آپدیتی دیگر این قابلیت در دسترس همه قرار می گیرد.

 

 

 

منبع: phonearena

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time