نظارت بیشتر بر نوجوانان با اپلیکیشن Family Link

به تازگی گوگل قابلیت های جدیدی را جهت نظارت بیشتر والدین بر فرزندان به اپلیکیشن Family Link افزوده است.

 

همانطور که میدانید در سال گذشته گوگل اپلیکیشن Family Link معرفی نمود تا به کمک آن والدین بتوانند گزارش هفتگی و ماهانه فعالیت های فرزندان زیر 13 سال خود را مشاهده کنند که بنابر اعلام گوگل هدف از ارائه این اپلیکیشن جلوگیری از اعتیاد نوجوانان به تلفن همراه و محدود کردن زمان استفاده آنها میباشد.

اما گزارشات نشان می دهد به تازگی گوگل قابلیت های جدیدی را به این اپلیکیشن افزوده است که در ادامه به آنها می پردازیم.

یکی از قابلیت های جدیدی که به این نرم افزار اضافه شده است این است که والدین می توانند گوشی فرزند خود را توسط دستیار گوگل قفل کنند.

به طور مثال والدین می توانند بگویند سلام گوگل گوشی بیل را قفل کن و پس از این پیام فرزندان تنها 5 دقیقه فرصت خواهند داشت تا از اپلیکیشن هایی که در حال استفاده از آن هستند، خارج شوند.

 

 

همچنین گفته شده است به کمک این اپلیکیشن والدین می توانند گوشی فرزندان خود را خاموش کنند و یا با استفاده از دستیار گوگل مکان گوشی فرزندانشان را تشخیص دهند.

از دیگر قابلیت های این اپلیکیشن این است که والدین می توانند دانلود برنامه هایی که برای فرزندانشان مناسب نیستند را مسدود کنند.

همچنین باید گفت در نسخه جدید اپلیکیشن Family Link فرزندان می توانند گزینه نظارت والدین را غیرفعال کنند که در صورت انجام این کار، نوتیفیکیشنی بر روی گوشی والدین می آید و به آنها اعلام می کند فرزند آنها گزینه نظارت را غیرفعال کرده است.

 

 

 

منبع: isna

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time