سرویس جدید اوبر جهت کاهش هزینه سفر

اوبر سرویس اشتراک ماهیانه را برای کاربرانش فعال کرده است تا مسافران بتوانند با هزینه کمتر سفر کنند.

 

اخیرا اوبر طرح جدیدی را به نام Ride Pass را ارائه داده است که یک سرویس اشتراک ماهیانه را در اختیار کاربران می گذارد که با استفاده از این طرح مسافران می توانند در مواقعی که شرایط آب و هوایی نامناسب است و یا در ساعات پیک ترافیک که بطور معمول هزینه سفرها افزایش می یابد، با هزینه کمتر سفر کنند.

این طرح در حال حاضر در 5 شهر دنور، تگزاس، آستین، میامی و اورلاندو فعال شده و هزینه اشتراک ماهیانه آن 14.99 دلار و در لس آنجلس هزینه اشتراک آن 24.99 دلار میباشد. گفته می شود این تخفیف ها بر روی سرویس های Uber X ، Uber Pool و Uber Express Pool اعمال شده است و بزودی برای سرویس های دوچرخه های الکتریکی و اسکوترها اجرا میشود و کاربران می توانند با هزینه کمتر سفر خود را انجام دهند.

اینطور می توان گفت که یکی از دلایلی که اوبر تصمیم به اجرای چنین طرحی گرفته این است که لیفت که رقیب اوبر است سرویسی مشابه سرویس ماهیانه اوبر را اوایل ماه جاری راه اندازی کرد که باید گفت سرویس لیفت با تخفیف 5 درصدی ارائه می شود و برای سرویس های سواری تا سقف 15 دلار محدود شده است یعنی اگر هزینه سفر بیشتر از 15 دلار شود آن سفر شامل تخفیف نمی شود و هزینه اشتراک ماهیانه سرویس لیفت ماهیانه 309 دلار میباشد.

 

 

 

منبع: entekhab

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time