قابلیت جدید اپلیکیشن Shazam

به نظر می رسد اپلیکیشن Shazam و اینستاگرام تصمیم به همکاری با یکدیگر دارند تا کاربران بتوانند آهنگ های این اپلیکیشن را در استوری های خود به اشتراک بگذارند.

 

Shazam نرم افزاری است که به کمک آن می توان به راحتی به آهنگ های مورد نظر دست پیدا کرد. به عنوان مثال اگر فردی یک آهنگ را شنیده باشد و بخواهد اسم آن را بداند با پخش آهنگ مورد نظر این نرم افزار قادر است به سرعت به جستجو آهنگ پخش شده بپردازد و سپس کاربر می تواند آن را دانلود کند.

اما خبرها نشان می دهد دو اپلیکیشن Shazam و اینستاگرام تصمیم دارند با یکدیگر همکاری کنند و این موضوع باعث می شود تا کاربران بتوانند آهنگ های اپلیکیشن Shazam را در استوری های اینستاگرام به اشتراک بگذارند.

قابلیت اشتراک گذاری آهنگ های اپلیکیشن Shazam به تازگی برای کاربران iOS فراهم شده است اما این ویژگی برای کاربران اندروید فعال نیست و قرار است بزودی در دسترس این دسته از افراد قرار گیرد.

همچنین باید گفت برای استفاده از این ویژگی بایستی هر دو اپلیکیشن Shazam و اینستاگرام بر روی گوشی کاربر نصب شده باشد و نحوه استفاده از آن به این صورت است که زمانی که کاربر آهنگ مورد نظر خود در اپلیکیشن Shazam پیدا کرد با انتخاب گزینه اشتراک گذاری می توانند آن را در استوری اینستاگرام خود منتشر کند.

 

 

 

منبع: engadget

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time