بروزرسانی 5.1.1 تلگرام با قابلیتی ویژه منتشر شد

ساعاتی پیش اپلیکیشن پیام رسان محبوب تلگرام بروزرسانی جدیدی برای کاربران خود منتشر کرده که به موجب آن قابلیت های تازه ای به این برنامه اضافه شده است.

در نسخه 5.1.1 تلگرام که ساعتی پیش منتشر شد این شرکت قابلیت های جدیدی را به صورت پیشفرض به اپلیکیشن اضافه کرده است.اولین قابلیتی که پیش از این نیز با استفاده از روبات هایی که برای این منظور طراحی شده بود وجود داشت، قابلیت اضافه کردن نظر سنجی به کانال ها و گروه ها به صورت پیشفرض است که با استفاده از آن دیگر هیچ نیازی به استفاده از روبات های متفرقه نخواهید داشت.

گفتنی است در صورتی که بخواهید نظر سنجی در کانال یا گروه خود منتشر کنید تنها کافی است با رفتن به گزینه attachmentو انتخاب گزینه Pollنظر سنجی خود با هر تعداد گزینه ای که میخواهید را درج کنید. علاوه بر موارد بالا همچنین قادر خواهید بود در زمان ارسال «عکس و ویدئو» یا انتخاب تصویر پروفایل، از جستجوی وب برای یافتن تصویر کمک بگیرید.

با این حال تلگرام در این بروزرسانی به تغییرات بالا اکتفا نکرده و برخی از قابلیت های قدیمی آن را بهود داده است

اکتون در قسمت پاک کردن حافظه کش در مسیر ذکر شده( تنظیمات>داده‌ها و ذخیره‌سازی>میزان استفاده از فضای ذخیره‌سازی)، قادر خواهید بود به درستی تمام فضای اشغال شده توسط تلگرام را پاک کنید.

همچنین گفتنی است در این نسخه دانلود فایل‌ها و رسانه‌ها تا مدتی پس از بسته شدن برنامه ادامه پیدا می‌کندو هنگام دانلود و آپلود فایل‌ها، جزئیات فرایند نمایش داده می‌شود.

 

منبع:بروزرسانی

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time