باگ جدید اینستاگرام که باعث نارضایتی کاربران شد

روز گذشته اینستاگرام بروزرسانی را به طور کلی برای تمامی کاربرانش منتشر کرد که به موجب آن فید خبری کاربران تغییر کرده که موجب نارضایتی های بسیاری شده است.

در طی این تغییرات که اینستاگرام اعلام کرده اشتباهی رخ داده است فید خبری کاربران دیگر به صورت عمودی  قابلیت پیمایش نداشته و در صورتی که بخواهید پست های بعدی را مشاهده کنید باید همانند استوری ها به صورت افقی این پیشمایش صورت بگیرد که برای تمامی کاربران بسیار ناخوشایند بود. اینستاگرام پس از شنیدن واکنش های منفی از سرتاسر جهان اعلام نمود این اتفاق صرفا یک باگ بوده که سریعا نسبت به رفع آن اقدام میکند که درنهایت پس از گذشت 1 ساعت فید خبری کاربران اینستاگرام به حالت عادی بازگشته و کاربران همانند گذشته میتوانستند پست ها را مشاهده کنند.

اما سوالی که ذهن بسیاری از کاربران را درگیر کرده است این می باشد که اگر این اتفاق یک باگ بوده چرا اینستاگرام در قسمت های مختلف فید خبری نحوه نمایش پست ها به شیوه جدید را آموزش داده همچنین گفته می شود طبق اطلاعات فاش شده این شیوه نمایش پست ها صرفا یک قابلیت آزمایشی بوده که اینستاگرام احتمالا در آینده در اپلیکیشن خود اعمال میکند.

نظرشما در این باره چیست؟

 

منبع:بروزرسانی

 

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time