دستور مستقیم مارک زاکربرگ برای افزایش امنیت اینستاگرام

براساس تازه ترین خبر های منتشر شده به نظر می رسد مارک زاکربرگ به کارمندانش دستور داده هرچه سریعتر نسبت به افزایش امنیت اپلیکیشن اینستاگرام و پیام رسان فیسبوک اقدام کنند.

براساس گزارش های جدیدی که نیویورک تایمز منتشر کرده فیسبوک مسنجر و اینستاگرام در بخش پیام های خصوصی بزودی رمزنگاری ابتدا به انتها را پشتیبانی میکنند طبق ادعای این نشریه این طرح بخشی از ایده مارک زاکربرگ برای تعامل بیشتر اپلیکیشن های اینستاگرام با سایر برنامه های فیسبوک است.

با این وجود طرح مذکور مستقیما توسط زاکربرگ مطرح شده و مارک به کارمندان خود دستور داده‌است که زیرساخت های لازم برای اجرایی کردن وتبدیل هر سه برنامه (اینستاگرام،فیسبوک مسنجر،واتس اپ) به یک برنامه واحد را اجرایی کنند که به موجب آن به کاربران سه سرویس پیام‌رسان جداگانه اجازه می‌دهد تا با یکدیگر صحبت کنند، حتی اگر آن‌ها در یک برنامه مشابه حساب نداشته باشند!

این بدین معنا خواهد بود به راحتی قادر خواهید بود از اینستاگرام با فردی دیگر که حساب واتس اپ دارد به گفتگو بپردازید با این وجود تاکنون فیسبوک هیچ واکنش رسمی نسبت به موارد مطرح شده توسط نشریه نیویورک تایمز از خود نشان نداده است و مشخص نیست این هدف تا چه حد اجرایی خواهد شد.

 

نظر شما راجع به این قابلیت چیست به نظر شما کاربردی خواهد بود؟

 

منبع:TheVerge

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time