نسخه 5.3 تلگرام چه تغییراتی داشته است؟

پس از گذشت مدت کوتاهی که از انتشار نسخه 5.2 تلگرام میگذرد حال این شرکت با انتشار نسخه 5.3 تغییراتی بیشتری را در تلگرام اعمال کرده است.

در نسخه 5.3 تلگرام که برای دو سیستم عامل اندروید و آی او اس منتشر شده این پیام رسان تغییراتی در بخش شخصی سازی ها و بخصوص بخش تصاویر پس زمینه کرده است و به طور کامل اصلاحاتی در این بخش انجام شده است.در این نسخه حالا کاربران می توانند از طیف گسترده ای از تصاویر ساخته شده در پس زمینه چت خود را انتخاب کنند. اگر آنها چیزی را دوست نداشته باشند می توانند از تابع جستجوی ساخته شده در برنامه برای یافتن بیشتر یا حتی آپلود و استفاده از تصاویر خود استفاده کنند.

علاوه بر این روند تنظیم تصویر نیز به روز شده است. اکنون می توانید تصویر را تار کنید که خوانایی چت را با برخی از تصاویر بهبود می بخشد، متاسفانه افکت محو کننده ای که تلگرام در درون اپلیکیشن قرار داده نسبتا قدرتمند است و تصوير را بیش از حد تاريک می کند.همچنین در نسخه 5.3 می توانید الگوی یک پس زمینه داشته باشید. شما می توانید رنگ پس زمینه برای الگو و همچنین الگوی خود را از طیف وسیعی از گزینه های موجود انتخاب کنید، هنگامی که پس زمینه را انتخاب کرده اید، می توانید آن را با یک ضربه در همه دستگاه های خود فعال کنید.

گفتنی است به روز رسانی آندروید در حال حاضر برای دانلود در دسترس است اما در نسخه iOSبه دلیل مشکلاتی که از اپ استور ناشی می شود از به روز رسانی  این برنامه جلوگیری می کند، با این وجود باید بزودی این مشکل رفع شود.

 

منبع:بروزرسانی

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time