نسخه 5.4 تلگرام منتشر شد

دقایقی پیش اپلیکیشن پیام رسان محبوب تلگرام بروزرسانی 5.4 خود را برای کاربران سیستم عامل های اندروید و آی او اس منتشر کرده است.

در این بروزرسانی که کمتر از 1 ساعت پیش منتشر شده تلگرام سرانجام قابلیت اضافه کردن چند حساب کاربری را به نسخه آی او اس این اپلیکیشن اضافه کرده است به موجب آن کاربران اکنون قادر خواهند بود چنانچه بیش از 1 حساب کاربری دارند بدون نیاز به استفاده از نسخه های متفرقه تلگرام حساب های خود را به تلگرام رسمی اضافه کرده و به راحتی بین اکانت های خود جابه جا شوند.

گفتنی است برای اضافه کردن حساب های کاربری مختلف کافی است با مراجعه به تنظیمات تلگرام و سپس از بالا انتخاب گزینه edit  گزینه add account  را انتخاب و حساب کاربری تلگرام دیگرتان را وارد کنید.همچنین از این پس ویدیوها درگفتگو های مختلف به طور خودکار شروع به پخش میکنند البته برای فعال شدن این قابلیت باید دکمه افزایش صدا دستگاهتان را فشار دهید.

در نهایت تلگرام اکنون تنظیمات بیشتری برای کنترل مصرف دیتا بخصوص بخش دانلود خودکار رسانه های مختلف صوتی تصویری و...قرار داده است تا کاربران راحت تر بتوانند میزان مصرف اینترنت خود را مدیریت کنند.

در پایان لازم به ذکر است بروزرسانی مذکور هم اکنون برای دو سیستم عامل اندروید و آی او اس فروشگاه های پلی استور و اپ استور منتشر شده است.

 

منبع:بروزرسانی

 

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time