5 اپلیکیشن محبوب ساخت تصاویر متحرک (GIF) برای آیفون و اندروید

ما می توانیم به راحتی انیمیشن(تصاویر متحرک، GIF) شخصی خود را با استفاده از اپلیکیشن های رایگان موجود برای اپل و اندروید، بسازیم و آن را در شبکه های اجتماعی با دوستانمان به اشتراک بگذاریم. علت محبوبیت GIF ها حجم کمتر و سرعت باز شدن بیشتر نسبت به ویدئو و همچنین نوع بیان احساساتی است که تنها به وسیله تصاویر متحرک قابل ابراز هستند. در زیر به معرفی 5 اپلیکیشن برتر برای ساخت GIF ها می پردازیم:

1 - اپلیکیشن GIFY cam :

GIFY cam یکی از محبوبترین اپلیکیشن های ساخت تصاویر متحرک یا همان Gif است با کلی امکانات برای اصلاح و فیلتر عکس و ویدئو. شما میتوانید از عکس های داخل این اپ و یا عکس های موجود در گوشی خود و یا عکس هایی که همان لحظه با دوربین گوشی خود می گیرید، برای ساخت GIF استفاده کنید.
نقطه قوت این اپ، فیلترهای فراوان و با مزه ای مثل عکس های مختلف بچه گربه های شیطونی است که می توان کلی گیف با آنها ساخت.

به محض آماده شدن GIF، می توانید فورا آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.
این اپ هم برای آیفون و هم اندروید در دسترس است.

2- اپلیکیشن DSCO cam

ساختن GIF های خلاقانه و هوشمندانه را به عهده این اپ بگذارید. فیلترهای جذاب و با تم جاسوسی این اپ شما را سرگرم خواهد کرد. پس از ساختن GIF بصورت اتوماتیک در گالری شما ذخیره می شود.
این اپ تنها برای سیستم عامل IOS در دسترس است.

3- اپلیکیشن Giffage

این اپ جنبه های فان زیادی برای GIF هایی که قصد ساخت آن را دارین در نظر کرفته است. دسته بندی های مختلف تصاویر و فیلترهای ساخت GIF، نقطه قوت این اپ است. همچنین به شما این امکان را می دهد که دسته بندی شخصی خود را نیز داشته باشید. بنابراین باوجود GIF های به این جالبی، دیگر چه نیازی که emoji های تکراری دارید؟ :/
این اپ تنها برای سیستم عامل IOS در دسترس است.

4- اپلیکیشن GifX

این اپ بی شک فانتزی ترین و لطیف ترین فیلترها را در خود دارد. کافی است تا یک عکس از عکس های این اپ و یا از عکس های گالری خود را انتخاب کنید و سپس فیلتر ها را روی آن امتحان کنید. شما همچنین می توانید مقدار وضوح فیلتر ها (opacity) را هم تنظیم کنید.
این اپ تنها برای سیستم عامل IOS در دسترس است.

5 - اپلیکیشن Phhhoto

این اپ به نوعی یک شبکه اجتماعی است و جدا از این فیلترهای جالبی که از همه نوع: فانترزی، فان و ... دارد، نقطه قوت این اپ این است که که این فیلترها مرتبا و در مناسب های مختلف آپدیت می شوند. این اپ تمرکز زیادی بر روی صورت و اجزای آن دارد.
 این اپ هم برای آیفون و هم اندروید در دسترس است.

شما هم اگر اپ جالبی برای ساخت GIF و یا نظری برای این مطلب دارید در زیر همین پست با ما در میان بگذارید.

با بروزرسانی همیشه بروز باشید.

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time