چاپ کردن این صفحه
تاچ سی با انتشار نسخه جدید از سرویس های تشریفات خود رونمایی کرد

تاچ سی با انتشار نسخه جدید از سرویس های تشریفات خود رونمایی کرد

نسخه جدید اپلیکیشن رزرو خودرو تاچ سی منتشر شد و در دسترس کاربران قرار گرفت. در این مطلب به بررسی قابلیت های جدید تاچ سی میپردازیم.

اگر شهروند مشهدی هستید، حتما نام "تاچ سی" را شنیده اید. تاچ‌سی، یک سرویس‌دهنده آنلاین حمل و نقل در شهر مشهد مقدس می‌باشد که با به کار گرفتن تکنولوژی، بسیاری از مشکلات تاکسیرانی سنتی را از میان برداشته است.

رئیس هیات مدیره تاچ سی، احسان صفار خراسانی، اظهار داشت:

این اپلیکیشن برای سیستم عاملandroid وios طراحی شده و یک سیستم ناوبری تحت وب نیز دارد که از طریق آن می‌توان پیک موتوری، وانت، تاکسی و سرویس‌هایی متنوع را در محدوده خود متقاضی شناسایی و درخواست کرد. 

پس از درخواست سرویس موردنظر، شماره پلاک، عکس و اسم راننده نمایش داده می‌شود که این موضوع جنبه ایمنی کار را برای مسافران بالا می‌برد.

اگر تا کنون از تاچسی استفاده نکرده اید، بهترین موقع همین حالاست، چرا که جدید ترین نسخه این اپلیکیشن ساعاتی پیش به همراه امکانات متنوع و ویژه  برای شما همراهان تاچ سی منتشر شده است. در ادامه برای بررسی قابلیت های جدید همراه ما باشید.

اضافه شدن سرویس جدید: تشریفات

 

سرویس جدید دیگری که به مجموعه اضافه شده، خدمات تشریفات تاچ سی می باشد. که امکان درخواست آنی و یا رزرو برای تاریخ مشخص سرویس مورد نظر را داراست. کاربران می توانند با انتخاب گزینه "تشریفات" و سپس تایید مبدا و مقصد، زمان درخواست و نوع خودرو مورد نظر را مشخص کنند.

1. انتخاب زمان درخواست به صورت آنی و یا رزرو

2. انتخاب نوع خودرو مورد نظر

3. مشاهده مشخصات و تایید درخواست شما

بعد از تایید درخواست در صورتی که رزرو شما برای آینده باشد، یک کد پیگیری جهت هماهنگی های بعدی با پشتیبانان تاچ سی در اختیار شما قرار می گیرد.

امکان مشاهده و دریافت صورت حساب سفر های گذشته از قسمت تاریخچه سفرها

مسافر می تواند در منوی تاریخچه سفرها، فاکتور مورد نظر خود را انتخاب نماید و در صورت لزوم آن را به اشتراک بگذارد.

بعلاوه، امکان ثبت نظر در مورد سفر انجام شده در قسمت تاریخچه سفرها، بر خلاف گذشته نیز فراهم شده است.

لازم به ذکر است پشتیبانان تاچ سی همواره در طول روز، انتقادات، پیشنهادات و نظرات شما مسافران گرامی را در مورد سفر خود و همچنین مجموعه تاچ سی بررسی و در صورت لزوم پیگیری می کنند و نتیجه آن را در جهت بهبود کیفیت خدمات رسانی به اطلاع شما عزیزان می رساند.

قابلیت های جدید تاچ سی، مطمئنا کیفیت سفر با تاکسی های این سرویس و به دنبال آن رضایت شما را بیش از پیش افزایش خواهند داد. برای دانلود جدیدترین نسخه اپلیکیشن علاوه بر لینک زیر، می توانید به اپ استور، بازار و یا گوگل پلی مراجعه کنید: 

http://touchsi.org/dl

تمامی حقوق محفوظ است - بروزرسانی - آدرس : مشهد - بلوار خیام - خیام ۱۱ - تقاطع فرهاد ۰۵۱۳۷۶۵۱۸۸۱