با این اپلیکیشن هر چهره ای را خندان کنید

سال 2017 تقریباً به دومین ماه خود نزدیک می شود، اما در همین مدت کوتاه هم ما با اپلیکیشن های سلفی جدید و جالبی آشنا شدیم. همرام ما باشید تا شما را با این اپ خندان کنیم.

در اوایل ژانویه، Meitu معرفی شد؛ اپلیکیشنی که چهره شما را تبدیل به یک شخصیت انیمیشینی ترسناک می کند. البته در خصوص این اپلیکیشن خبری منتشر شده بود مبنی بر این که احتمالاً اطلاعات مربوط به مکان شما را ردیابی می کند. این هفته اپلیکیشن جدیدی به نام FaceApp را داریم که قادر است با استفاده از شبکه های عصبی، عکس چهره هر شخصی را خندان کند و شاید بتوان این طور گفت که روح شما را می دزدد.

https://itunes.apple.com/us/app/faceapp-add-smile-change-gender/id1180884341

این اپلیکیشن تنها مخصوص کاربران iOS است و عملکرد آن در شرایطی که صورت فرد کوچک، بدون ریش و با نگاه مستقیم به دوربین باشد می تواند به بهترین حالت برسد. 

البته آوردن لبخند بر روی چهره افراد، تنها کاری نیست که FaceApp قادر به انجامش است. به کمک این اپلیکیشن شما هم چنین می توانید چهره یک فرد را جوان یا پیر و مرد یا زن کنید. البته نتیجه این تغییرات را شما تنها در حالت Collage می توانید مشاهده کنید که باعث می شود تصاویر کوچک تر از معمول باشند.

 

اپلیکیشن FaceApp با وجود این که یک نوع سرگرمی محسوب می شود، اما به خوبی به ما نشان می دهد که هوش مصنوعی تا چه حد در تغییر دادن عکس ها می تواند به ما کمک کند.پیش تر اپلیکیشن Prisma به ما نشان داده بود که قابلیت انتقال سبک یا استایل در هوش مصنوعی چطور عکس های سلفی معمول را به آثار هنری جذاب تبدیل می کند. اما FaceApp با بهره گیری از شبکه های عصبی، تصاویر را به فضای ابری می فرستد تا تغییرات لازم را در آن ها اعمال کند.

مدیرعامل شرکت روسی که صاحب اپلیکیشن FaceApp است اعلام کرده که نسخه اندرویدی این برنامه در مرحله آزمایش قرار دارد و انتظار می رود که به زودی عرضه شود. او هم چنین به کاربران این اپلیکیشن این اطمینان را داده که تصاویر آپلود شده آن ها در سرور شرکت می ماند تا فیلترهای لازم بر روی آن ها قرار گیرد، اما مدتی بعد از سرور پاک خواهند شد. این اپلیکیشن هم چنین نیازی به GPS یا ردیابی محل حضور شما ندارد. به زودی نیز قرار است فیلترها و افکت های جدیدی به این برنامه اضافه شود که قطعاً می تواند برای بسیاری از افراد جذاب باشد.

theverge

 

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time