آیا در اینستاگرام می توان چند عکس را به صورت همزمان گذاشت؟!

به تازگی خبری جدید در رابطه با قابلیت جدیدی در اینستاگرام منتشر شده است.تاکنون کاربران این شبکه اجتماعی تنها قادر بودند یک عکس را آپلود کنند و یا با استفاده از اپلیکیشن های مرتبط چندین عکس را در کنار یکدیگر قرار می دادند .اما با استفاده از این قابلیت جدید قرار دادن چند عکس به صورت همزمان نیز فراهم شده است.

در طول این مدت که کاربران قادر بودند تنها یک عکس به عنوان پست در اینستاگرام قرار دهند کمی کسالت آور شده بود ،به همین علت  با معرفی قابلیت های Stories  و Live کاربران به شدت استقبال کردند و کمتر عکسی در این مدت اپلود می شد و بیشتر کاربران تمایل بیشتری به دیدن Stories  داشتند.

اما به زودی این امکان برای کاربران فراهم خواهد شد که چندین عکس را همزمان در اینستاگرام قرار دهند و از آن ها یک گالری بسازند.این قابلیت هنوز در مرحله آزمایش به سر می برد و تنها برخی حساب های تبلیغاتی از این قابلیت بهره مند هستند.در این ویژگی کاربران می توانند با سوایپ به چپ و راست چندین عکس را همزمان مشاهده کنند .همچنین امکان ویرایش گروهی عکس ها و یا تکی نیز امکان پذیر خواهد بود.

این قابلیت هنوز دارای باگ های زیادی است که از سمت اینستاگرام در حال بررسی می باشد و هنوز زمان عرضه این قابلیت مشخص نیست.

 

1 نظر

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time