با این اپلیکیشن عکس های سلفی خود را به شکلک های جالب تبدیل کنید

با ورود هوش مصنوعی به اپلیکیشن‌هایی همچون  پریسما، شاهد تبدیل شدن عکس به نقاشی بودیم اما این اپلیکیشن جدید با استفاده از یادگیری ماشین، سلفی‌های شما را به اموجی تبدیل خواهد کرد!

اپلیکیشنMemoji کاری از سازندگان اپلیکیشن ویرایش سلفیFacetune است که سلفی‌ها و پرتره سلبریتی‌ها را به اموجی‌هایی تبدیل می‌کرد و احساسات را به صورت اغراق شده‌ای به نمایش می‌گذاشت.

اپلیکیشن Memoji که به تازگی در اپ استور منتشر شده است با استفاده از ابزارهای هوشمند ادیت پرتره، حالت چهره افراد را به اموجی‌های مختلف تبدیل خواهد کرد، چشمان بزرگ یا ایجاد اشک‌هایی مشابه اشک‌های شکلک گریان و پیشانی پُر از خط و خطوط، همگی با استفاده از هوش مصنوعی در چهره افراد مختلف جای خواهند گرفت.

بعد از انجام این ویرایش‌های عجیب و غریب بر روی سلفی افراد، امکان به اشتراک گذاری آنها به صورت عکس، گیف یا ویدئو وجود دارد.

به دلیل اینکه در اپلیکیشن Memoji از ویژگی تشخیص چهره استفاده شده است امکان تغییر عکس هر چهره‌ای وجود خواهد داشت به همین دلیل امکان تغییر سلفی به حالات چهره یک مجسمه یا نقاشی نیز امکان‌پذیر می‌باشد.

به گفتهNir Pochter از کمپانیLightricks که سازنده این اپلیکیشن بوده است، شکلک‌ها به بخشی از گفتگوهای روزانه ما تبدیل شده‌اند اما تاثیر کلی این تکنولوژی بسیار محدود است. با تجربه‌ای که در حوزه شکلک‌ها داشته‌ایم با ترکیب فرآیند عکس با این پدیده‌های تکنولوژی، دامنه نفوذ آنها را گسترش دادیم.

در حالیکه دنیا مشغول استفاده ازهوش مصنوعی برای ماجراجویی‌هایی همچون خودروهای خودران و  آنالیز داده‌ها است ما از این تکنولوژی برای هدف سرگرم کننده‌تری استفاده کرده‌ایم.

اپلیکیشن Memoji با استفاده از مدل‌سازی سه بُعدی چهره با تشخیص تمام ویژگی‌های صورت، آنها را به احساسات اغراق شده شکلک‌های مختلف تبدیل می‌کند.

دقت داشته باشید احساس اولیه عکس اصلی تاثیری در نتیجه نهایی نخواهد داشت چون اپلیکیشن خواهد توانست حتی لبخند را هم به اخم تبدیل کند!!

اپلیکیشن Memoji با استفاده از هوش مصنوعی سلفی‌های متفاوت برای شما خلق خواهد کرد، این اپلیکیشن فعلا برای iOS در اپ استور در دسترس است.

منبع:‌digital trends 

 

 

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time