• آموزش
  • ارسال شده :

چگونه بدون دردسر از گوگل پلی دانلود کنیم ؟

بسیاری از کاربران ایرانی با مشکلات زیادی برای دانلود از گوگل پلی برای دریافت نسخه های جدید اندروید مواجه هستند در این مطلب روش هایی برای حل این مشکل را بازگو میکنیم.

 

برای رفع این مشکل کاربران به جز استفاده از مارکت های نرم افزاری متفرقه ، دو راه کلی وجود دارد که کاربران با توجه به نیاز هایشان میتوانند آن را در پیش بگیرند اول استفاده از وبسایت دانلودرAPK  روش استفاده از آن به این صورت میباشد که ابتدا به وبسایت گوگل پلی مراجعه کرده و لینک  برنامه مورد نظر را از آدرس بار مرورگر کپی کرده و در این سایت در جایگاه مربوطه Paste کنید.

لینک ورود به سایت

لینک نمونه:https://play.google.com/store/apps/details?id=com.instagram.android

روش دوم استفاده از روبات تلگرام زیر

لینک روبات

برای استفاده از این روبات دیگر نیازی به مراجعه به وبسایت مذکور نیست و مستقیما اخرین نسخه برنامه مذکور در تلگرامتان آپلود میشود و شما به راحتی میتوانید آن را دانلود و یا بین دیگر دوستانتان به اشتراک بگذارید بدین منظورپس ازک کپی کردن لینک گوگل پلی اپلیکیشن مورد نظر و ارسال به روبات بر روی لینک دانلود که به صورت به عنوان مثال برای اینستاگرام/download_com_instagram_android   را بزنید و صبر کنید تا کار ربات تمام شود حال میتوانید APKمورد نظر را به راحتی دریافت و نصب کنید.

نکته :البته روش های بسیاری برای رفع این مشکل وجود دارد اما در اینجا دو روش که از امنیت و ایمنی و در عین حال سادگی زیاد تری برخوردارند را بیان کردیم.

 

منبع:بروزرسانی

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time