• آموزش
  • ارسال شده :

معرفی برخی از روبات های کاربردی تلگرام

 امروزه در ایران برنامه پیام رسان ازجمله تلگرام  به محبوبیت ویژه ای میان کاربران رسیده است و میلیون ها استفاده کننده در ایران دارد در این مطلب میخواهیم چند روبات کاربردی که نیاز های روزمره شمارا مرتفع کند معرفی کنیم.

روبات ها یکی از قابلیت های بسیار خاص و منحصر بفردی است که مختص تلگرام میباشد و کاربران میتوانند با ارسال پیام به آن ها خدمات ویژه ای دریافت کنند

در اینجا به معرفی بعضی از روبات های کاربردی برای تلگرام شما میپردازیم

روبات@mp3toolsbot با استفاده از این روبات میتوانید فایل های موسیقی خود را بدون کاهش کیفیت اما در حجمی کمتر تبدیل به فایل وویس کنید یا برعکس.

روبات@GetPublicLinkBot با استفاده از این روبات شما میتوانید با فوروارد کردن فایل های خود در تلگرام لینک دانلود مستقیم دریافت کنید تا در برنامه های دانلود منیجر به راحتی فایل حجیمی که در تلگرام موجود میباشد را دریافت کنید.

روبات @atool_botدر این روبات شما میتوانید با فوروارد کردن فایل های فشرده خود فایل فشرده خود را باز شده در تلگرام تحویل بگیرید و به هر نفری که میخواهید  ارسال نمایید.

 روبات  @file_rename_botبا استفاده از این روبات فایل هایی موجود در تلگرام خود را بدون نیاز به صرف وقت میتوانید نامشان را به دلخواه ویرایش کنید.

 @bingاین روبات که همان موتور جستجوگر سایت بینگ مایکروسافت میباشد میتواند با توجه به نام مورد جستجو تصویر های مرتبط را نشان دهد.

@imdbبا استفاده از این دستور میتوانید نام سریال یا فیلم مورد نظر خود را جستجو کرده و اطلاعاتی از قبیل تاریخ تولید کارگردان بازیگران مطرح و.... که مرتبط با آن میباشد را پیدا کنید.

روبات @apkdl_botدانلود فایل های Google Playبا استفاده از این روبات به راحتی قابل انجام است.

نکته روبات های مذکور را میتوانید با جستجو آیدی آن ها در تلگرام جستسجو و پیدا کنید و به یاد داشته باشید با توجه به مشکلات سروری که گاها روبات های رایگان به آن دچار هستتد هیچ پاسخی را دریافت نکنید.

منبع بروزرسانی

1 نظر

  • aminnima46
    aminnima46 جمعه, 07 دی 1397 04:17 گزارش

    ایا روشی هست کاهش حجم فیلم قبل از دریافت از تلگرام مثله ربات یا ارسال به ربات و از ان به یوتیوب و دانلود کم حجم از ان یوتیوب

    پیوند نظر

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time