چرا تلفن های اندرویدی بروزرسانی نمیشوند؟

یکی از مشکلاتی که تلفن های اندرویدی ازآن رنج میبرند عدم دریافت بروزرسانی یا دریافت به موقع بروزرسانی گوشی هوشمندشان است دراین مطلب به بررسی این موضوع میپردازیم

شرکت های زیادی در سرتاسر دنیا تلفن های اندرویدی را در انواع و اقسام قیمت ها تولید میکنند این  مساله که شرکت های زیادی مدل های متنوعی از این تلفن هارا تولید میکنند مشکل بروزرسانی سیستم عامل را دچار مشکل جدی میکند!

شرکت های تولید کننده به دلیل تولید تلفن های رده پایین رده میانی و رده بالای زیادی که دارند فقط تلفن های رده بالا را به مدت نهایت 2 بروزرسانی سیستم عامل میکنند و پس از ان تلفن شما از رده خارج میشود، یا باید به استفاده از کاستوم رام ها روی بیاورید یا تلفن خود را با مدلی جدید عوض کنید !

تلفن های میان رده اندرویدی نیز به ندرت دیده میشود که بروزرسانی دریافت کنند و اغلب با همان نسخه اولیه که به صورت پیشفرض در تلفن نصب میباشد عمر خود را پشت سر میگذرانند.

و اما یک مشکل دیگری که در بروزرسانی تلفن های اندرویدی وجود دارد عدم دریافت به موقع بروزرسانی های جدید است این مشکل برمیگردد به نوع رام نصب شده بر روی دستگاه مربوط به چه کشوری باشد.اساس بروزرسانی دستگاه های اندرویدی به صورت کشور به کشور میباشد و اصولا ابتدا کشو های اروپایی،آمریکا، کشورمبدا تلفن،آسیا و در نهایت خاورمیانه بروزرسانی میشود.

توصیه ما به شما این است ؛اگر برایتان بروزشدن سریع تلفن اندرویدیتان مهم است رام دستگاهتان را با نسخه های اروپایی تعویض کنید.

 

منبع:بروزرسانی

3 نظرها

 • علی
  علی دوشنبه, 05 تیر 1396 00:55 گزارش

  آیفون چون فقط یک مدل گوشی تولید می‌کنه باید هم آپدیت بده برای راضی نگه داشتن کاربراش ولی از اندروید در تولید اکثر تلفن های همراه استفاده میشه و تقسیم بندی قاره ای و منطقه ای بترتیب از کشور های شروع به آپدیت میکنن که از لحاظ رتبه بندی تولید تکنولوژی و سطح پیشرفت علم آی تی در رتبه های بالاتری هستند و باید این قضیه را قبول کرد.همین که هر نفر با هر سطح بودجه ای می‌تونه یک اسمارت فون داشته باشه خودش قدم بزرگیه و اگر به امید خرید آیفون باشی که هیچی دیگه?

  پیوند نظر

 • حمزه
  حمزه یکشنبه, 04 تیر 1396 14:42 گزارش

  ایفون بخر مدتها وسالها لذت ببر. اتدروید بخر یماه بعد پونصد هزار ضررکن

  پیوند نظر

 • کافه پلی
  کافه پلی یکشنبه, 04 تیر 1396 11:56 گزارش

  ای بابا همه اش تحریمیم که

  پیوند نظر

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time