حل مشکل اتمام حجم اینترنت در ویندوز 10

یکی از مشکلاتی که بسیاری از کاربران در ویندوز 10 با آن مواجه هستند استفاده بیش از حد این سیستم عامل از اینترنت میباشد در این مطلب روش هایی برای رفع این مشکل اعلام میکنیم.

استفاده زیاد این سیستم عامل برای کاربران ایرانی که از اینترنت حجمی استفاده میکنند به یک کابوس بزرگی تبدیل شده است به طوریکه اکثر کاربران بخش های مختلف سیستم عامل مانند Windowd updateرا غیر فعال میکنند تا با این مشکل مقابله کنند اما بسیاری بازهم با قطع کردن این بخش مشکلشان حل نمیشود حال ما راه حلی دائمی برای این مشکلات سراغ داریم تا نه تنها از این مشکل رهایی یابید بلکه مدیریت درستی بر حجم اینترنت خود نیز خواهید داشت.

برای حل این مشکل بهترین راه کار که پاسخ دهی درستی نیز دارد استفاده از برنامه BWmeterاست این برنامه با شناسایی پروسس های فعال که به اینترنت دسترسی دارند به شما این امکان را میدهد که آن هارا مسدود کنید.

از دیگر قابلیت های خوب این برنامه اجازه خواستن برنامه ها برای دسترسی به اینترنت است ،این قابلیت به شما این امکان را میدهد در صورتی که برنامه ای کرک شده نصب کرده اید با دسترسی ندادن آن به اینترنت دیگر کرک آن از کار نیفتد.

علاوه بر امکان مسدود کردن دسترسی به اینترنت این برنامه امکان این را دارد که گزارش روزانه ،هفته ای و ماهیانه نسبت به استفاده شما (میزان دانلود،آپلود) را در اختیارتان قرار دهد.

نکته:به طور کلی مهمترین پردازشی که در ویندوز 10 باعث استفاده زیاد از اینترنت میشود پروسسی به نامsvchostمیباشد.

منبع:بروزرسانی

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time