امنیت خود را در اینترنت بالا ببریم

یکی از روش هایی که ممکن است باعث لو رفتن اطلاعات شما در اینترنت شود مرورگر های اینترنت است در این مطلب روشی را به شما آموزش میدهیم که امنیت شما بیشتر شود.

در بسیاری ازمرورگر های امروزی حالتی به نام Incognito mode قرار دارد ،با استفاده از این قابلیت صفحاتی را که باز می کنید و فایل هایی را که دانلود می کنید در سابقه مرور یا دانلود ثبت نمی شوند. این قابلیت بیشتر زمانی کاربرد دارد که دستگاهی که از آن استفاده میکنید شخصی نیست و یا در یک کافینت و یک جای عمومی هستید وعلاقه ای ندارید کسی اطلاع داشته باشد وارد چه سایت هایی شده و یا این که فعالیت های بانکی آنلاین خود را از دید دیگران دور نگه دارید میتوانید از این ویژگی استفاده کنید.

 این قابلیت را اکثر مرورگر ها همراه خود دارند چه در رایانه ها و چه در ابزار های هوشمندی که امروزه بسیار متداول شده است برای رفتن به این قابلیت به عنوان مثال در مرورگر کروم کافیست میان برCtrl+Shift+n را هم زمان بگیرید تا پبنجره ای جدید برای شما باز شود برای اطمینان از این که مطمئن شوید این قابلیت فعال شده است باید تصویری همانند تصویر زیر را مشاهده کنید.

البته به یاد داشته باشید که این استفاده از این روش تا حد زیادی ایمنی شما را در اینترنت تامین میکند اما باز هم امنیت 100 درصدی تضمین نمیکند.

منبع:بروزرسانی

 

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time