• آموزش
  • ارسال شده :

مهمترین اطلاعات در هر برنامه آیفون را بازگردانید

اگر شما هم اطلاعات مهمی در آیفو دارید و بعد از بازگرداندن نسخه پشتیبان آن ها را از دست داده اید در ادامه با همراه باشید.

گرفتن نسخه پشتیبان از دستگاه های اپلی آیفون و آیپد بسیار می تواند به شما کمک کند چرا که برخی مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری در هر لحظه ممکن است باعث از بی رفتن اطلاعات شما شود و در این موارد است که بکاپ هایی که قبلا از دستگاه خود گرفته اید را می تونید دوباره رو دستگاه بازگردانید.اطلاعات شما در هنگام بازگداندن نسخه پشتیبان تمام و کمال باز می گردد به جز برخی مواردی که بکاپ گرفته نمی شود.

موزیک های درون قسمت موزیک گوشی بکاپ گرفته نمی شود و در هنگام باز کرداندن بکاپ باید آن ها را دوباره از آیتونز استور دریافت کنید.اما موضوع مهم دیگری که در بازگرداند بکاپ وجود دارد این است برنامه ها در هنگام بازگشتن بکاپ به حالت نیمه نصب در می آیند و باید آن ها را دوباره با همان اپل که قبلا گرفته اید دریافت کنید.اما برخی موارد پیش میاد که بعضی برنامه ها باز هم نصب نمی شوند و شما اطلاعات مهمی در آن برنامه دارید.

چگونه می شود این مشکل را رفع کرد و اطلاعات درون برنامه هایی که نصب نشده اند را بازگردانید؟

برای این کار شما باید پیش از نصب بازگرداندن بکاپ برنامه را نصب کنید سپس بکاپ را باز گردانید که با این تمامی اطلاعات درون برنامه های شما باز می گردد.اطلاعات در برنامه هایی مدیریت فایل با این روش به سادگی بازگشته و شما را از نگرانی از دست دادن اطلاعات نجات می دهد.

بروزرسانی

 

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time