• آموزش
  • ارسال شده :

چگونه تلفن های قدیمی را زنده کنیم؟

بسیاری از افراد امروزه با تعویض گوشی های قدیمی خود با نسخه ای جدید گوشی قبلی خود را کنار گذاشته در این مطلب روش هایی بیان میکنیم که بتوانید گوشی قدیمی خود را زنده کنید.

گوشی های قدیمی به دلیل استفاده طولانی مدتی که از آن شده است  اولین قسمتی که استهلاک زیادی را دارد باتری آن میباشد پس از تعویض باتری با نمونه ای جدید شاهد افزایش چشمگیر میزان شارژدهی باتری خواهید بود و احساس داشتن یک تلفنی جدید را خواهید داشت .البته تعویض باتری به این راحتی برای تلفن هایی خواهد بود که باتری قابل تعویض دارند برخی تلفن ها همانند آیفون به راحتی قابلیت تعویض باتری ندارند و باید به مراکز تعمیرات مجاز جهت تعویض باتری مراجعه کنید.

تغییر دیگری که باید برای تلفن های قدیمی پس از خرید باتری جدید استفاده از رام های کاستوم و سفارشی میباشد با استفاده از این رام ها تلفن همراه قدیمی خود به جدیدترین نسخه اندروید بروزرسانی میشود که علاوه بر افزایش سرعت دستگاه از نظر امینتی نیز تلفن قدیمیتان ارتقا پیدا میکند.

استفاده از گارد های جدید که تنوع بسیار بالایی نیز دارد باعث میشودد تلفنتان ظاهری جدید به خود بگیرد و احساس نو بودن بکنید.

از دیگر تغییراتی که میتوانید در تلفن قدیمیتان انجام دهید تغییر لانچر دستگاه با لانچرهای مختلف دیگر میباشد تا تغییر بیشتری در محیط سیستم عامل را حس کنید.البته لازم به ذکر است امکان نصب لانچر های مختلف در تلفن های اندرویدی امکان پذیراست

 

منبع:بروزرسانی

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time