• آموزش
  • ارسال شده :

انتظار برای آیفون 8 یا خرید آیفون 7

یکی  از سوالاتی که امروزه در ذهن بسیاری از خریداران آیفون 7 در این مقطع زمانی مطرح میشود آیا منتظر آیفون 8 بمانیم یا آیفون 7 خریداری کنیم ؟

همانطور که میدانید روز به روز شایعات پیرامون آیفون 8 افزوده میشود و تقریبا تمام اطلاعات پیرامون این تلفن همراه به  بیرون درز پیدا کرده است براساس شایعات منتشره آیفون 8 یک محصولی انقلابی خواهد بود که اپل به مناسبت دهمین سالگرد معرفی آیفون توسط اپل رونمایی خواهد شد.

از لحاظ سخت افزاری یدون شک اپل ارتقا های بسیاری در این تلفن لحاظ کرده است و سی پی یو قدرتمند تری در آن قرار داده است و طبیعتا برتری هایی نسبت به آیفون 7 که مربوط به نسل پیشین است خواهد داشت به  لحاظ قیمتی حدودا شاید 100 دلار افزایش قیمت متوجه این گوشی باشد اما بعد از برتری هایی این چنینی به بررسی این گوشی در بازار ایران خواهیم رسید.

پس از عرضه آیفون های جدید به دلیل عدم وجود اپل استور رسمی توسط اپل در ایران این گوشی مدتی طول میکشد تا به ایران برسد و از لحاظ قیمتی نیز با توجه به وجود تعداد اندکی در ایران قیمتی نجوم خواهد داشت  وحدودا بین 4 تا 5 ماه طول میکشد تا این حباب قیمتی بشکند و قیمتی معقول داشته باشد اگر تصمیم دارید آیفون خریداری کنید در این بازه زمانی باید این احتمال را نیز در نظر بگیرید و ببینید آیا میتوانید این مدت دیگر نیز صبر کنید یا خیر؟

 

منبع:بروزرسانی

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time