• آموزش
  • ارسال شده :

چند دلیل استفاده از فایرفاکس در iOS

بسیاری از افراد امروزه از مرورگر فایرفاکس بر روی رایانه های خود استفاده میکنند و در تلفن هوشمند و یا تبلت خود از مرورگر پیشفرض آن استفاده میکنند در این مطلب چند دلیل برای استفاده از فایرفاکس در سیستم عامل iOSرا بیان میکنیم.

در سیستم عامل ای او اس نیز همانند سایر سیستم عامل ها مرورگر های متفاوتی وجود دارد که هرکدام ویژگی هاو امکانات خاص خود را دارند اما در این بین دو مرور گر کروم و فایرفاکس محبوبیت ویژه ای دارند این دو مروگر برای سیستم عامل های ویندوز ،اندروید وآی او اس موجود میباشد که در ای او اس بسیاری از کاربران ترجیح میدهند از مرورگر پیشفرض اپل یعنی سافاری استفاده کنند اما در این سیستم هامل مرورگر فایرفاکس نیز ویژگی های منحصر به فردی را دارد.

در جدیدترین نسخه مرورگر فایرفاکس برای سیستم عامل ای او اس تغییرات بسیار زیادی توسط موزیلا اعمال شده است یکی از این تغییرات اضافه شدن حالت شب میباشد که هنگام تاریکی با فعال کردن این قابلیت میتوانید بدون اذیت شدن چشم در شب به مطالعه بپردازید.

بهبود دیگر در نسخه آی او اس مرورگر فایرفاکس بهبود و ظاهر جدید برای قسمت تب ها میباشد،قابلیت بسیار جدید دیگر که کاربران اپلی میتوانند از آن استفاده کنند قابلیت سینک کردن اطلاعات بین دستگاه های مختلف میباشد به این صورت که با داشتن یک اکانت موزیلا میتوانید اطلاعات مرورگر های خود را با یکدگیر سینک کنید.

قابلیت بارکد خوان داخلی نیز از جمله قابلیت هایی است که این مرورگر در درون خود اعمال کرده است تا کاربر نیازی به اپلیکیشن های متفرقه را احساس نکند.

 

منبع:بروزرسانی

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time