• آموزش
  • ارسال شده :

آیفون 8 با چه نامی معرفی می شود؟!

تا زمان معرفی آیفون های سال 2017 کمتر از 10 روز باقی مانده است و این در حالی است که اپل دعوت نامه های خود را برای این رویداد بزرگ ارسال کرده است.در این خبر شایعاتی جدید درباره نام های نهایی آیفون های سال 2017 منتشر شده است.با ما همراه باشید.

وب سایت 9to5Mac خبرهای تازه ای از گفتگو با تولیدکنندگان لوازم جانبی به دست آورده است.این وبسایت به نام های جدیدی از آیفون 8 اشاره کرده است: آیفون 8، آیفون 8 پلاس و آیفون ادیشن.

در طول این مدت خبرهای زیادی در این باره منتشر شده بود که نام آیفون های جدید را با نام های آیفون 7 اس ، آیفون 7 اس پلاس و آیفون 8 اعلام کرده بودند. به نظر می رسد این نام ها واقعی تر و منطقی تر باشد زیرا در دهمین سال آیفون قرار است یکی از آیفون ها با قابلیت های منحصر به فرد خود انقلابی را به پا کند و دو مدل دیگر فقط بهبود یافته مدل های قبلی باشد.

از سوی دیگر، وب سایت هلندی iCulture معتقد است موبایل پریمیوم امسال اپل با عنوان «آیفون اکس» (iPhone X) معرفی می شود و فعلاً خبری از آیفون 8 نخواهد بود.در این شیوه نامگذاری، حرف X به جای عدد 10 قرار گرفته و در واقع این موبایل با نام «آیفون 10» شناخته می شود.

باید در تاریخ 21 شهریور منتظر باشیم تا ببینیم کدامیک از شایعات به واقعیت تبدیل می شود!

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time