• آموزش
  • ارسال شده :

خریدآیفون 8 یا آیفون 7 ؟

همانطور که میدانید اپل هفته گدشته به انتظارات کاربران پایان داد و اخرین محصولات آیفون خود را رونمایی کرد.

اپل در کنفرانس هفته گذشته  آیفون 8 و آیفون 10  را رونمایی کرد و قیمت نسخه قدیمی تر آیفون را حدود 100 دلار کاهش داد اما سوالی که برای بسیاری از کاربران مطرح میشود آیا خرید آیفون 8 منطقی تر است یا آیفون 7 .به لحاظ ظاهری تفاوت بسیار زیادی بین این دو تلفن وجود ندارد و تنها تفاوت آن در قسمت پشتی آن میباشد.

در ایفون 8 اپل به دلیل استفاده از شارژر وایرلس بدنه پشتی دستگاه از جنس شیشه میباشد که تنها  تفاوت ظاهری میان آیفون 8 و آیفون 7 همین مورد میباشد علاوه بر این تفاوت های سخت افزاری نیز متوجه این گوشی ها خواهد بود.به لحاظ پردازشی آیفون 8 قوی تر بوده و پردازنده ای 6 هسته ای دارد و مصرف انرژی بسیار بهینه تری دارد طبق ادعای اپل ایفون 8 حدودا با وجود ظرفیت باتری کمتر 2 ساعت بیشتر از آیفون 7 شارژدهی میکند.

علاوه بر تفاوت های سخت افزاری پیش بینی میشود از نظر کیفیت دوربین نیز این گوشی ها ارتقا هایی داشته باشند و کیفیت آن بالاتر رفته باشد اما در حال حاضر کیفیت دوربین دستگاه های مختلف بسیار بالا بوده و تنها تفاوت در جزئیات خواهد بود. در نهایت تنها تفاوت قیمت دستگاه ها میباشد و سایر تفاوت ها در جزئیات این دو گوشی میباشد.

 

 

منبع:بروزرسانی

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time