آیا اپل عمدا آیفون های قدیمی را کند میکند ؟

همانطور که میدانید اپل هرساله آی او اس جدید را برای دستگاه های قدیمی خود منتشر میکند اما در برخی دستگاه ها نسخه جدید با کندی مواجه میشود.

اخیرا ادعایی در مورد این مشکل مطرح شده است که اقدام اپل برای بروزرسانی تلفن های قدیمی که منجر به کند شدن آن ها میشود کاملا عمدی بوده و اپل در یک نقشه از پیش تعیین شده سعی دارد با انتشار بروزرسانی های جدید سرعت دستگاه های قدیمی را کاهش میدهد تا کاربران مجبور به تعویض تلفن خود با مدلی جدید شوند.

این ادعا درحالی مطرح شده است که کاربران تلفن های قدیمی از جمله 5 اس با بروزرسانی تلفن همراه خود به نسخه 11 با کند شدن شدید دستگاه مواجه شده اند البته این مشکل تنها مختص به کاربران قدیمی از جمله دارندگان تلفن 5 اس نیست و حتی در آیفون 7 نیز که جدیدترین محصول اپل نیز میباشد همچنان دستگاه در برخی عملکرد ها با کاهش سرعت مواجه شده است ،با توجه به سابقه پیشین اپل این مشکلات کاملا در نسخه های اولیه عادی بوده و در بروزرسانی های آینده تا حد زیادی مشکلات مرتفع خواهند شد.

نظر شما درباره این ادعا ها چیست آیا اپل عمدا این مشکلات را به وجود می آورد یا صرفا بروزرسانی های جدید با سخت افزار های قدیمی به دلیل سنگین تر بودن هماهنگ نیست ؟

 

منبع:بروزرسانی

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time