• آموزش
  • ارسال شده :

پردانلودترین پیام رسان مشخص شد!

امروزه شبکه های اجتماعی از جمله پرطرفدارترین اپلیکیشن ها محسوب می شوند. در همین راستا آمار جدیدی از تعداد دانلودهای هر اپ توسط یک شرکت تحقیقاتی منتشر شده است.

بر طبق گزارش جدیدی از سوی موسسه تحقیقاتی اپ توپیا اپلیکیشن واتس اپ بیشترین تعداد دانلود را به خود اختصاص داده است که تعداد دانلودهای آن از مرز یک میلیارد گذشته است و اکنون حدود 1/3 میلیارد کاربر فعال دارد.

اکنون واتس اپ به عنوان بهترین اپ پیام رسان شناخته شده است که از لحاظ امنیت هم در رتبه نخست قرار دارد. شرکت فیس‌بوک با در اختیار داشتن واتس‌اپ در سال ۲۰۱۴، ۱۹ میلیارد دلار کسب کرد و هم‌اکنون نیز درصدد جلب رضایت کاربران و افزایش تعداد دفعات دانلودها از این اپلیکیشن پیام‌رسان محبوب است.

فیس بوک مسنجر هم بعد از واتس اپ یکی از شبکه های اجتماعی محبوب محسوب می شود که تعداد کاربران زیادی را به خود اختصاص داده است. از دیگر اپلیکیشن‌هایی که پس از واتس اپ در این فهرست بهترین ها جای گرفته‌اند، می‌توان به ترتیب به Subway Surfers (بخش بازی)، Netflix (بخش تفریح و سرگرمی)، Subway (بخش خوراکی)، Tinder (بخش ارتباطات)، Uber (بخش حمل‌ونقل)، AliExpress(بخش خرید و فروش) و Spotify (بخش موسیقی) اشاره کرد.

1 نظر

  • لطف الله طوفان
    لطف الله طوفان پنج شنبه, 12 بهمن 1396 18:31 گزارش

    من در هند زندگی میکنم و همه میدانیم که این کشور یکی از پر نفوس ترین کشور های دنیاست. درینجا همه ای مردم ازین آپلیکشن استفاده میکنه، حتا خیلی ها تلگرام را نمیشناسند درینجا. به هیمن خاطر است که واتساپ یکی از پر طرفدارترین آپلیکشن های پیام رسان است.

    پیوند نظر

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time