• آموزش
 • ارسال شده :

چگونه فیلم های طولانی را در استوری اینستاگرام قرار دهیم؟

اگر از شبکه اجتماعی اینستاگرام استفاده کرده باشید حتما قابلیت استوری آن شما را مجذوب خودش کرده است این قابلیت با یک محدودیت کوچک همراه است در ادامه با روش های حل این مشکل آشنا خواهید شد.

در بخش استوری های اینستاگرام شما میتوانید تصاویر و ویدیو های خود را قرار دهید تا تمامی فالورهایتان به راحتی بتوانند آن را مشاهده کند اما مشکل بزرگی که این بخش دارد محدودیت 15 ثانیه ای برای ویدیو هاست که برای کاربران بسیار عذاب آور است در این مطلب ترفند هایی برای حل این مشکل را بیان میکنیم.

برای رفع این مشکل نیاز به یک برنامه ویرایش کننده ویدیو خواهید داشت این برنامه ها باید قابلیت Trimداشته باشند تا بتوانید ویدیو طولانی خود را به بخش های 15 ثانیه ای تبدیل کرده و در بخش استوری اینستاگرام خود آپلود کنید البته برخی گوشی های اندرویدی نیز به صورت پیشفرض این قابلیت را با خود به همراه دارند و نیازی به نصب برنامه های جانبی نیست!

اگر از کاربران سیستم عامل آی او اس هستید ، اپلیکیشن هایContinual یاCutStory برای همین منظور تولید شده اند تا بتوانید به راحتی ویدیو خود را به بخش های 15 ثانیه ای تبدیل کنید.

اما کاربران اندروید می‌توانند از برنامهVidTrim برای قطعه قطعه کردن ویدیو‌های مورد نظرشان استفاده کنندالبته روش استفاده از برنامه VidTrim کمی متفاوت بوده و شما باید به صورت دستی خودتان ویدیو را ۱۵ ثانیه ۱۵ ثانیه جدا کنید.و باید حواس‌تان به دقیق بودن مدت زمان هر قطعه از ویدیو‌ها باشد.

 

 

منبع:بروزرسانی

1 نظر

 • علی
  علی یکشنبه, 14 بهمن 1397 12:10 گزارش

  باتشکر از سایت عالیتون

  لطفا درمورد ثبت اپلیکیشن در گوگل پلی توضیح بدین؟

  و اینکه برای افزایش بازدید آپارات چکار میشه کرد؟

  پیوند نظر

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time